26.09.2013. 00:26
Šonedēļ, ātrāk nekā ierasts, tiek aizvadīta Itālijas augstākā čempionāta piektā kārta. “Juventus” izbraukumā otrajā periodā atspēlējās un uzvarēja “Chievo” (1:2). “Milan” kārtējo reizi otrajā puslaikā nokļuva iedzinējos, bet spēles izskaņā trīs minūšu laikā spēja panākt neizšķirtu - 3:3.

Bianconeri un “Chievo” bija aizvadījušas veiksmīgu piekto kārtu attiecīgi uzvarot “Hellas Verona” un “Udinese”. “Juventus” sastāvā bija manāmas vairākas izmaiņas salīdzinoši ar pagājušo nedēļu.

Spēle iesākās lēniem tempiem no abu komandu puses. Pirmā iespēja pavērās tikai pēc spēlētām 20 minūtēm, kad Pauls Pogbā sita garām ar galvu pēc Federiko Peluzo centrējuma. Neticami, bet vadībā izrāvās “Chievo”. Džidži Bufons kļūdījās savā soda laukumā un bumba nonāca pie pretinieku futbolistiem, kam sekoja Dženaro Sardo piespēle Tero, kurš sita precīzi (1:0). Divas lieliskas epizodes aizvadīja Fabio Kvaljarella, taču rezultātu izlīdzināt neizdevās. Īsi pirms pirmā puslaika svilpes ļoti laba iespēja bija Jorentem, taču sitiens ar galvu padevās nespēcīgs un “Chievo” noturēja vadību.

Kvaljarella izlīdzināja rezultātu uzreiz pēc restarta. Pēc diviem atkārtotiem sitieniem trešais tomēr bija veiksmīgs, un uzbrucējam izdevās pārspēt Pudžoni (1:1). 65. minūtē nepaveicās mājinieku aizsargam Bernandīni, kurš mēģinot apturēt Pogbā centrējumu, raidīja bumbu savos vārtos (1:2).

“Milan” turpinājās neveiksmīgais sezonas sākums, tikai četri punkti tikpat spēlēs. Mario Balotelli uzsāka diskvalifikāciju uz trīs spēlēm par tiesneša apvainošanu, pievienojoties nespēlējošajiem Stefanam El Šāravi, Kakā, Rikardo Montolīvo, Džampaulo Pacīni, Daniele Bonera, Matia De Šiljo un Matias Silvestre. “Bologna” sezonas sākums nebija labāks - divi punkti pēc četrām kārtām.

“Milan” izvirzījās vadībā jau spēles sākumā, pēc lieliskas Robinju piespēles Andrea Poli izskrēja pret vārtiem un pārliecinoši raidīja bumbu tālajā stūrī (0:1). Alesandro Matri divreiz izniekoja labas iespējas, sitot neprecīzi no vārtu priekšas. “Bologna” rezultātu pamanījās izlīdzināt, kad, izvairoties no aizmugures un apskrienot Kristianu Sapata, ar spēcīgu sitienu precīzs bija Lasalts (1:1).

Arī otrajā puslaikā par sevi runāt lika Lasalts, šoreiz gūstot vārtus ar galvu pēc Lazarosa centrējuma (2:1). Lielisks “Serie A“ starts šim jaunajam urugvajiešu U20 futbolistam. Arī Kristaldo atzīmēja savu “Serie A” debiju ar vārtu guvumu. Lielisku piespēli soda laukumā padeva Diamanti un Kristaldo realizēja kritienā ar galvu (3:1). Filips Mekses šķita būs vienus atguvis, bet viņa sitiens ar galvu norībināja vārtu pārliktni. Abjati atsita tālsitienu no Pereza puses, bet Kurči atvairīja kārtējo Matri mēģinājumu. “Milan” izdevās vienus atgūt, kad pēc burzmas soda laukumā īstajā vietā un laikā bija Robinju (3:2). Ritēja papildlaiks, kad Rossoneri negaidīti izlīdzināja rezultātu. Abate pēc vairākiem rikošetiem soda laukumā, saņēma bumbu un raidīja to gandrīz tukšajos vārtos (3:3). Spēles pēdējā minūtē “Milan” fani varēja nopūsties, kad pa vārtu stabu no 20 metriem trāpīja Diamanti.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji S. k.
24.09. 21:45 Udinese - Genoa 1 : 0 (0:0) Di Natale 79'
25.09. 21:45 Bologna - Milan 3 : 3 (1:1) Lasalts 33'52' Kristaldo 62' - Poli 12' Robinju 89' Abate 90'
25.09. 21:45 Chievo - Juventus 1 : 2 (1:0) Tero 28' - Kvaljarella 47' Bernardīni 65'(sv)
25.09. 21:45 Lazio - Catania 3 : 1 (2:1) Edersons 4' Luličs 39' Ernanešs 90' - Barientos 6'
25.09. 21:45 Livorno - Cagliari 1 : 1 (1:0) Luči 23' - Ibarbo 53'
25.09. 21:45 Napoli - Sassuolo 1 : 1 (1:1) Džemaili 15' - Zaza 20'
25.09. 21:45 Parma - Atalanta 4 : 3 (4:2) Mesbahs 19' Parolo 28'40' Rosi 35' - Bonaventura 20' Denis 44' Livaja 79'
25.09. 21:45 Sampdoria - Roma 0 : 2 (0:0) Benatia 65' Žerviju 89'
25.09. 21:45 Torino - Hellas Verona 2 : 2 (1:1) Čerči 36'(11m) 52' - Gomess Talebs 44' Žoržinju 67'(11m)
26.09. 21:45 Internazionale - Fiorentina