26.05.2015. 23:40
Itāļu žurnālists Džanluka di Markio ziņo, ka Itālijas čempionāta vienības ''Milan'' leģenda Dženāro Gatuzo varētu kļūt par Krievijas pēc spēka 2. līgas kluba Mahačkalas ''Anzhi'' galveno treneri. Uzreiz gan jāsaka, ka ''Anzhi'' nopietni pretendē uz atgriešanos Premjerlīgā.

Itāļu žurnālists Džanluka di Markio vēsta, ka ''Anzhi'' vadītājs Suleimans Kerimovs reāli izskata 37 gadus vecā Gatuzo kandidatūru galvenā trenera amatam. ''Milan'' leģendai trenera amatā jau ir diezgan liela pieredze - itālis strādājis ar Šveices klubu ''Sion'', ko pārstāv latviešu vārtsargs Andris Vaņins, itāļu ''Palermo'' un grieķu ''OFI''.

Aģentūra ''TASS'' jau iepriekš ziņojusi, ka pēc sezonas ''Anzhi'' galvenā trenera amatu pametīs Sergejs Tašijevs. Krievijas Nacionālajā līgā jeb pēc spēka otrajā spēcīgākajā turnīrā klubs 33 spēlēs sakrājis 68 punktus, pašlaik ieņem otro vietu, atpaliekot par diviem punktiem no ''Krilja Sovetot'', bet par trim apsteidzot ''Tosno''. Vienu kārtu pirms čempionāta beigām ''Anzhi'' atrodas ļoti labās pozīcijās, lai saglabātu vismaz otro vietu, kas garantētu atgriešanos Premjerlīgā.

2006. gadā Itālijas sastāvā Gatuzo kļuva par pasaules čempionu, bet ar ''Milan'' komandu, kur Dženāro pavadījis lielāko daļu savas lieliskās karjeras, divas reizes uzvarēts gan Itālijas A sērijā (2004., 2011.), gan UEFA Čempionu līgā (2003., 2007.). 2004. un 2008. gadā Gatuzo uzvarējis arī UEFA Superkausā.

Izmantotie resursi:GianlucaDiMarzio.com – Il vostro sito di...Live scores, results, fixtures, tables,...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties