08.11.2014. 23:40
Šovakar Itālijas A sērijas čempionāta 11. kārtas spēli aizvadīja "Milan", izbraukumā tiekoties ar ceturtajā vietā esošo "Sampdoria". Rezultatīvā mačā abas komandas paguva izvirzīties vadībā, bet cīņa beidzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Filipo Indzagi trenētā "Milan" iepriekšējā kārtā negaidīti piedzīvoja zaudējumu pret "Palermo", pārtraucot nezaudēto sešu spēļu sēriju. Šo klupienu, savukārt, izmantoja šīs dienas pretiniece, pakāpjoties uz ceturto vietu turnīra tabulā. Abu komandu iepriekšējos trijos mačos "Sampdoria" nebija spējusi gūt vārtus, ko noteikti vēlējās mainīt atraktīvais galvenais treneris Siņica Mihailovičs. Sākums gan mājiniekiem bija neveiksmīgs, jo jau 10. minūtē Stefans El Šāravi ar precīzu šāvienu labajā vārtu stūrī lika kapitulēt Serhio Romero. Laukuma saimnieki pārņēma savā rīcībā bumbas kontroli, izveidoja vairākas labas iespējas izlīdzināt rezultātu, bet pat tajās situācijās, kad bumba lidoja vārtu rāmī, precīzi darbojās Diego Lopess. Tomēr viesiem saglabāt vadību dodoties pārtraukumā neizdevās, jo pēc Manolo Gabiadini centrējuma vārtu priekšā Stefano Okaka apsteidza aizsargu un ievirzīja bumbu Lopesa sargātajos vārtos, pie viena pārtraucot sauso sēriju pret milāniešiem (1:1).

Uzreiz pēc pārtraukuma Mihailoviča vadītā komanda turpināja ofensīvu un jau 51. minūtē izvirzījās vadībā. Pēc stūra sitiena visaugstāk izlēca Pedro Obiangs, viņa raidītā bumba kaut arī atsitās pret vārtu stabu, tomēr atlēca pietiekami ērti lai Ederam nesagādātu problēmas to raidīt vārtos (2:1). Indzagi 59. minūtē veica maiņu, Keisukes Hondas vietā laukumā sūtot Fernando Toresu, tādējādi cenšoties uzlabot komandas spēli uzbrukumā. Viesiem otros vārtus gūt izdevās 65. minūtē, kad galvenais tiesnesis par Matiasa Silvestres spēli savā soda laukumā ar roku nozīmēja 11 metru soda sitienu. Žeremijs Menezs iespēju realizēja pārliecinoši, atgriežot rezultātu sākumstadijā.

Tagad jau "Milan" vairāk kontrolēja bumbu pretinieka soda laukumā un arvien biežāk uzmanības centrā nokļuva Toress. Kaut arī viesiem mača galotnē piederēja iniciatīva, tika izveidotas vairākas labas iespējas izraut uzvaru, 85. minūtē milānieši palika mazākumā, jo par otro dzelteno kartīti no laukuma tika noraidīts Daniele Bonera. Šādā situācijā jau "Sampdoria" spēlētājiem bija pienākums cīnīties par uzvaru, bet 90. minūtē pēc Roberto Soriano precīza tālsitiena lieliski vārtos darbojās Lopess. Šī arī palika pēdējā reālā iespēja kādai no komandām izraut uzvaru, līdz ar to spēle beidzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2.