10.04.2014. 23:32

, LSM.LV - Sports

Cīņā par iekļūšanu Gagarina kausa finālā "Lev" hokejisti sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāki ar 4:1.

Rēdlihs pirmajā trešdaļā asistēja Džefam Pletam, kurš samazināja laukuma saimnieku pārsvaru līdz 1:2. Plets vēl vienus vārtus iemeta otrajā periodā, taču tas ļāva "Lokomotiv" tikai vēlreiz sadeldēt Prāgas kluba pārsvaru līdz minimumam.

Laukumā Rēdlihs bija 15 minūtes (15:25) un divreiz meta pa vārtiem, bet Sprukts spēlēja 10 minūtes (9:57) un uzvarēja astoņos no 17 iemetieniem.

Austrumu konferences finālsērijā cīņu turpina aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev", kas piektdien Magņitogorskā aizvadīs piekto spēli pret vietējo "Metallurg". Sērijā ar 3:1 vadībā ir Magņitogorskas klubs, kuru viens panākums šķir no iekļūšanas Gagarina kausa finālā.