18.08.2012. 12:19
Ar divām rezultatīvām piespēlēm pārbaudes spēlē piektdien izcēlās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Jaroslavļas "Lokomotiv" latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Aizvadītajā cīņā "Lokomotiv" hokejisti savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) uzvarēja Sanktpēterburgas SKA komandu.

Rēdlihs rezultatīvi asistēja komandas pirmajos gūtajos vārtos, kad otrās trešdaļas pēdējā minūtē vairākumā 1:1 panāca Romāns Ļudučins, kā arī uzvaru nesošajos vārtos, kad trešās trešdaļas priekšpēdējā minūtē precīzs bija somu aizsargs Sami Lepiste.

Līdz šim Rēdlihs pārstāvēja Latvijas vienību Rīgas "Dinamo", bet uz Jaroslavļu pārcēlās pēc aizritējušās sezonas.

Aizvadītajā sezonā Rēdlihs KHL regulārajā čempionātā aizvadīja visas 54 spēles, gūstot 13 vārtus un veicot 31 rezultatīvu piespēli. Viņš kļuva par līgas septīto labāko rezultatīvo piespēļu autoru un 12.rezultatīvāko hokejistu. Savukārt septiņās Gagarina kausa spēlēs Rēdlihs guva divus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, kļūstot par izslēgšanas turnīra pirmās kārtas rezultatīvāko spēlētāju.

Kā ziņots, pagājušā gada 7.septembrī neilgi pēc pacelšanās avarēja "Jak-42" markas lidmašīna, kurā atradās visa Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda.

Lidmašīnā atradās 45 cilvēki, 43 no tiem gāja bojā katastrofas vietā, tostarp arī leģendārais latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš. Izdzīvoja vienīgi borta inženieris Aleksandrs Sizovs un Krievijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs, kurš pēc piecu dienu ilgas cīņas par dzīvību slimnīcā mira.

Pēc notikušā "Lokomotiv" atsauca dalību no KHL čempionāta un pagājušajā sezonā ar atjaunotu sastāvu piedalījās Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionātā, bet nākamajā sezonā atgriezīsies KHL.