21.05.2015. 19:05
Latvijas Futbola federācijas (LFF) mājaslapā publicēti Disciplinārās komitejas (DK) 21. maija lēmumi. Sāpīgs zaudējums FK ''Liepāja'' - divu spēļu diskvalifikāciju saņēmis pieredzējušais aizsargs Pāvels Mihadjuks. Nākamā gada kausā divi mači būs jāizlaiž ''Jelgavas'' futbolistam Abdulajam Diallo.

Pāvels Mihadjuks sarkano kartīti izpelnījās kompensācijas laika pēdējā minūtē spēlē viesos pret BFC ''Daugavpili''. Pēc situācijas varēja spriest, ka centra aizsargs rupji izturējies pret tiesnesi. DK nolēmusi Pāvelu sodīt ar 140 eiro soda naudu un divu spēļu diskvalifikāciju par aizvainojošu, nepieklājīgu vārdu, izteicienu vai žestu lietošanu. ''Liepājai'' priekšā divas smagas spēles viesos - 24. maijā pret Rīgas ''Skonto'', bet sešas dienas vēlāk pret Jūrmalas ''Spartaku''.

Divu spēļu diskvalifikāciju saņēmis arī FK ''Jelgava'' senegālietis Abdulajs Diallo, kurš Latvijas kausa fināla spēlē jau 3. minūtē ļoti rupji nospēlēja pret ''Ventspils'' 18 gadus veco uzbrucēju Anastasiju Mordatenko, kurš, lai arī laukumā uz brīdi atgriezās, spēli turpināt nebija spējīgs. Diallo gadījumā tas nozīmē arī 70 eiro soda naudu, bet, kā zināms, uz Virslīgas turnīru Latvijas kausā saņemtie noraidījumi neattiecas.

FK ''Jelgava'' un FB ''Gulbene'' šķirsies no 140 eiro par pārsniegtu četru brīdinājumu brīdinājumu vienas spēles limitu. Abas komandas spēlē sakrāja pa piecām kartītēm. Sodīts arī ''Gulbenes'' galvenais treneris Vladimirs Pačko, kuram nāksies šķirties no 70 eiro par neētiskiem izteicieniem tiesnešu brigādes virzienā pēc spēles pret ''Metta/LU''. Viens zaudējums arī studentiem - vienu spēli izlaist spiests dzelteno kartīšu dēļ būs Aleksejs Giļņičs.

Ar pilnu DK lēmumu sarakstu var iepazīties ŠEIT.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācijaIeviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties