25.06.2015. 15:14

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Olimpiskā zelta ieguvējs Igors Miglinieks 2013./2014. gada sezonas vidū galvenā trenera postenī nomainīja Edgaru Teteri un pirmo reizi kluba vēsturē aizveda jēkabpiliešus līdz LBL trešajai vietai. Savukārt 2014./2015. gada sezonā Miglinieks Jēkabpils komandai pievienojās izslēgšanas spēlēs un kopā ar galveno treneri Edmundu Valeiko un treneri Rūdolfu Rozīti vēlreiz izcīnīja bronzu.

Miglinieks paskaidroja, ka vēlējies šogad palikt Latvijā kopā ar ģimeni un nebraukt nekur prom. "Līdz galam gan nebiju vēl izlēmis, domāju... Bet tad nāca piedāvājums no “Jēkabpils” puses, un viņi mani pasteidzināja pieņemt lēmumu. Līdz šim bijušas ļoti pozitīvas emocijas, strādājot kopā ar “Jēkabpils” komandu," kluba mājaslapā citēja galveno treneri.

Gaidāmajā sezonā Miglinieks paredz sīvu un līdzvērtīgu cīņu, kā arī piebilda, ka kluba vadība ir pieradusi pie medaļām. Viņš uzskata, ka nebūs viegli, taču saskata BK "Jēkabpils" iespējas grūtā ceļā sasniegt lielus mērķus, lai gan ambiciozi būs noskaņoti arī pretinieki.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties