23.11.2015. 09:40
Pēc vakardien piedzīvotā zaudējuma (74:80) pret ''Jelgavu'' ''Aldaris'' Latvijas basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēlē ''Jēkabpils'' galvenais treneris Igors Miglinieks atzīmēja to, ka komandas spēle pilnībā pajuka pie pirmajām problēmām.

Vēl otrā puslaika sākumā pēc Pāvela Veselova precīza metiena no distances ''Jēkabpils'' ieguva 49:32 pārsvaru, bet turpinājumā jelgavnieki bija agresīvāki aizsardzībā, izmantoja savas iespējas uzbrukumā un galotnē itin pārliecinoši arī noturēja nelielo pārsvaru, otro reizi sezonā apspēlējot jēkabpiliešus.

''Otrajā puslaikā, sastopoties ar pirmajām grūtībām, komanda pazaudēja raksturu, mēs pazaudējām kopības sajūtu un sākām spēlēt katrs par sevi. Ja mēs spēlējam pa vienam, tad pretiniekam ir viegli mūs apspēlēt. Pārādījās uztraukums, pieļāvām kļūdas aizsardzībā un vairs nevedās arī uzbrukums. Grūtībās mums jāspēj saglabāt kopības sajūta, komandai jābūt vienotai kā dūrei, kas cīnās,'' tā zaudējumu komentēja ''Jēkabpils'' galvenais treneris Igors Miglnieks.

''Jelgavas'' galvenais treneris Mārtiņš Gulbis, protams, varēja būt apmierināts ar komandas parādīto raksturu: ''Sākumā mēs vispār rādījām, rupji sakot, pornogrāfiju. Teicu komandai, ka man ir kauns par mūsu spēli, bet galvenokārt vainu uzņēmos uz sevi. Beigās sākām darīt to, ko bijām sarunājuši, izdarījām spiedienu aizsardzībā uz viņu vājākajiem spēlētājiem. Tas arī nostrādāja. Šajā brīdī varbūt mūsu fiziskā sagatavotība bija labāka. Pelnīta uzvara, parādījām raksturu pirmo reizi sezonā. Paldies visiem, kas šovakar atnāca. Šī bija viena no patīkamākajām uzvarām, ko esmu izcīnījis''

Izmantotie resursi:BKJekabpils.lvZiņas | Jelgavas Vēstnesis - portāls katram...

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650