31.07.2015. 07:06

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uzvarētāju rēķinā bija seši piezemējumi, no kuriem divus veica Jānis Priede. Savukārt "TFS Bulduri" ar diviem no komandas pieciem piezemējumiem izcēlās Emīls Zerafims.

Uz spēli Juglā čempionāta līderi "Miesnieki/Ķekava" sapulcēja ļoti labu sastāvu. ''Labāks šajā sezonā nav bijis,'' sacīja ''Miesnieku'' galvenais treneris Uldis Bautris. Jau pirmajā puslaikā ieguvuši pārsvaru 26:3, ''Miesnieki'' veica vairākas spēlētāju maiņas. Tas ļāva ''TFS Bulduri'' pamazām pietuvoties tikai piecu punktu attālumā, kā arī nopelnīt divus bonusa punktus par vismaz četriem piezemējumiem un zaudējumu ar ne vairāk kā septiņu punktu starpību.

''Pretinieki bija stiprāki. Gan taktiski, gan fiziski spēcīgāki,'' atzina ''TFS Bulduri'' galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs. ''Pieredzējuši spēlētāji, bet mums trīs bija jauni. Rezultātu samazinājām jau pēc ''Miesnieku'' izdarītajām sastāva maiņām.''

Bautris savā komandā vēlējās uzteikt abus pussargus - Priedi un Andreju Aleksandrovu. ''Pirmo reizi pa maliņu oficiālā spēlē piedalījās Norberts Ramanausks. Arī viņš pelnījis atzinību,'' sacīja uzvarētāju treneris.

Pēc 18 spēlēm no pamatturnīrā paredzētajām kopumā 30 spēlēm ”Miesnieki/Ķekava” ir 39 punkti (8 spēlēs), ”TFS Bulduri” 22 (7), LMT/''Eži'' 14 (6), ”Garkalne/Livonia” 9 (4), RK ”Fēnikss” 9 (6) un ”Jūrmala”/LLU 0 (5).

Nākamā spēle Latvijas čempionātā paredzēta tikai 3. septembrī, jo augusta pirmā puse būs veltīta Latvijas kausa izcīņai. 5. augustā pusfinālā Juglā ''TFS Bulduri'' spēlēs ar LMT/''Eži'', bet 6. augustā Rīgas Tehniskās koledžas laukumā ''Miesnieki/Ķekava'' sacentīsies ar pašreizējiem kausa īpašniekiem ''Garkalni/Livonia''. Kausa izcīņas fināls paredzēts 15. augustā.

Latvijas čempionātā sešas komandas sacenšas divos apļos. Pirmo divu vietu īpašnieces pēc 10 spēlēm 10. oktobrī tiksies spēlē par zelta medaļām, bet trešās un ceturtās vietas īpašnieces – par bronzu.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties