09.05.2015. 17:19
Ar izrautu uzvaru kompensācijas laikā pārspēles par ceļazīmi uz Anglijas Premjerlīgu sākusi ”Middlesbrough”, kas viesos ar 2:1 uzveica ”Brentford” futbolistus. ”Ipswich” un ”Norwich” komandu pirmajā duelī fiksēts neizšķirts- 1:1.

Pirmā pusfināla pāra pirmajā spēlē tikās regulārā turnīra piektā labākā komanda ”Brentford’’ un ceturtais spēcīgākais klubs ”Middlesbrough”. Spēles rezultātu 25.minūtē atklāja viesu uzbrucējs Vossens, izvirzot ”Middlesbrough” vadībā ar 1:0. Mājnieki rezultātu izlīdzināja 54.minūtē, kad vārtsarga kļūdu izmantoja Andrē Grejs. Lai gan kopumā bumbu vairāk kontrolēja laukuma saimnieki, tomēr galavārds piederēja ”Middlesbrough” futbolistiem. Spēles kompensācijas laika 3.minūtē uzvaru viesiem izrāva uz maiņu laukumā nākušais venecuēlietis Fernando Amorebieta. Līdz ar to pēc pirmās spēles pārsvars Aitora Karankas vadītajai komandai- 2:1. Atbildes spēle notiks 15.maijā ”Middlesbrough” stadionā.

Otra pusfināla pāra pirmajā spēlē tikās ”Ipswich” un ”Norwich” komandas, kas regulāro turnīru noslēdza attiecīgi sestajā un trešajā vietā. Spēli komandas iesāka samērā līdzīgi, apmainoties ar bīstamiem momentiem pie abu komandu vārtiem. 31.minūtē piespiedu maiņu nācās veikt ”Ipswich”, jo Luks Vornijs guva savienojumu. Viņa vietā laukuma nāca Pols Andersons. Spēles rezultātu 41.minūtē atklāja viesi, vārtus gūstot Džonijam Hausonam. Pirmā puslaika beigās ”Ipswich” palielināja apgriezienus un spēja izlīdzināt rezultātu. Kompensācijas laika 3.minūtē vārtus guva uz maiņu nākušais Pols Andersons. Otrajā puslaikā komandas spēlēja diezgan piesardzīgi, lielāko uzmanību pievēršot aizsardzībai. Vārti tā arī vairs netika gūti, un tika fiksēts neizšķirts 1:1. Atbildes spēle norisināsies 16.maijā ”Norwich” laukumā.

Pusfinālu uzvarētāji tiksies finālā, kur 25.maijā Vemblija stadionā arī tiks izspēlēta atlikusī ceļazīme uz Anglijas Premjerlīgu. 90 tūkstošu ietilpīgajā stadionā savas mājas spēles aizvada arī Anglijas izlase.

Jāpiezīmē, ka ceļazīmi uz Premjerlīgu jau nodrošinājusi ”Championship” uzvarētāji – ”Bournemouth” futbolisti, kā arī otrās vietas ieguvēji- ”Watford”.