16.02.2016. 21:07
Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) panākumu svinēja hokeja klubs "Rīga", kas savā laukumā otrajā trešdaļā guva trīs vārtus un ar rezultātu 3:2 apspēlēja Balašihas MVD.

Spēles sākumā rīdzinieki neizmantoja divus vairākumus, bet jau pēc pirmās trešdaļas beigām pie 2+2+10 soda minūtēm tika mājinieku uzbrucējs Frenks Razgals. "Rīga" mazākumu izturēja un jau līdz otrās trešdaļas vidum panāca divu ripu pārsvaru. Vispirms Artjoms Pankevičs pēc Erlenda Kļaviņa piespēles 25. minūtē atklāja rezultātu, bet 30. minūtē Roberts Baranovskis pēc Roberta Locāna un Paula Svara piespēlēm panāca 2:0.

33. minūtē viesi vienus vārtus atguva, bet 37. minūtē Svars pēc Haralda Štromberga piespēles atjaunoja divu ripu starpību – 3:1. Otrās trešdaļas izskaņā rīdziniekiem 55 sekundes nācās spēlēt trijatā, bet arī šis mazākuma tika izturēts. Trešā perioda vidū "Rīga" izturēja vēl vienu mazākumu, tomēr nākamajā vairs neizturēja – Maksims Uskovs 55. minūtē starpību samazināja līdz minimumam (2:3). Mača izskaņā viesi pieprasīja pārtraukumu, noņēma vārtsargu, bet rīdzinieki nosargāja uzvaru.

Abas komandas iepriekš sezonā bija tikušas vienreiz – "Rīga" 20. septembrī izbraukumā nenosargāja divu ripu pārsvaru, taču pēdējā trešdaļā nodrošināja uzvaru ar rezultātu 4:2. MVD iepriekšējo sešu spēļu laikā bija izcīnījusi tikai vienu uzvaru un sakrāja sešus punktus, bet rīdzinieki pēdējo 12 spēļu laikā bija uzvarējuši četrreiz un ieguvuši 13 punktus.

Ziemeļrietumu divīzijā "Rīga" ar 46 punktiem 37 mačos ieņem sesto vietu astoņu vienību konkurencē, bet MVD ar 51 punktu 35 spēlēs Centra divīzijā ir piektajā pozīcijā. Parīt rīdzinieki uzņems Čehovas "Russkie Vityazi", bet tad sezonu noslēgs ar četrām izbraukuma spēlēm.

Izmantotie resursi:Хоккей. Чемпионат МХЛ. Регулярный чемпионат....

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161