15.12.2012. 13:10

Šodien kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēli aizvadīja Latviju pārstāvošā komanda ‘’Liepājas metalurgs-2’’, kura viesos Tverā (Krievija) tikās ar vietējā hokeja kluba ‘’Tveriči’’ spēlētājiem. Liepājnieki atzina mājinieku pārākumu ar rezultātu 3:6.

Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 24 spēlēm ar izcīnītu 59 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. vietu, bet ‘’Tveriči’’ 26 spēlēs bija spējuši izcīnīt tikai 24 punktus, kas tiem deva 10. vietu (visā MHL-B grupā-26) tajā pašā divīzija.

Šodien metalurgu treneri vārtos pirmo reizi šosezon bija ielikuši no Rīgas hokeja kluba ‘’Juniors’’ paņemto vārtsargu B. Tretjakovu, bet kā rezerves vārtsargs bija pieteikts R. Petkus. Liepājnieku laukuma spēlētāju sastāvs bija krietni paretināts, jo E. Ārinieks ir pievienojies metalurgu pirmajai komandai, R. Mamčics ārstē savainojumu, un no pirmās komandas nebija neviena pieredzējušā spēlētāja.

Spēles rezultātu pirmā perioda otrajā minūtē atklāja mājinieks S. Kargins. Perioda turpinājumā divus vārtus pēc kārtas guva liepājnieki, jo perioda devītajā minūtē R. Grīnbergs izmantoja savas komandas vairākumu, bet vel pēc 34 sekundēm R. Kaļinovskis guva vārtus komandām, spēlējot vienādos sastāvos.

Otrā perioda devītajā minūtē mājinieki panāca rezultāta izlīdzinājumu. Liepājnieku aizsargs I. Makarovs perioda 15. minūtē atkal vadībā izvirzīja viesos, kad tika izmantots kārtējais vairākums. Tomēr arī mājinieki prata izmantot savu iespēju vairākumā, un perioda 19. minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts. Komandas visus galvenos notikumus atstāja uz trešo periodu.

Trešā perioda ceturtajā minūtē mājinieki vēlreiz izmantoja vairākumu, bet tas vel nebija viss, jo nepagāja pat viena minūte, kad piektā ripa lidoja metalurgu vārtos. Spēles 52. minūtē liepājniekiem bija izdevība mest soda metienu, tomēr P.Hodzko nespēja pārspēt mājinieku vārtsargu. Toties pretinieki izmantoja kārtējo vairākumu, un palielināja savu pārsvaru līdz trīs vārtiem. Vairāk vārtu netika gūti, un metalurgi, šajā sezonā aizvadītajās 25 spēlēs MHL-B grupā, bija piedzīvojuši trešo zaudējumu spēles pamatlaikā.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ nākamo spēli aizvadīs rīt pulksten 11:00, kad izbraukumā atkārtoti tiksies ar šīsdienas pretiniekiem.

MHL-B grupas regulārais čempionāts_____________________________________________________________________‘’Tveriči’’ - ‘’Liepājas metalurgs-2’’ 6:3 (1:2,2:1,3:0)

Vārti: 01:36 1:0 Kargins (bez piespēles), 08:22 1:1 Grīnbergs (vairākumā) (Planics), 08:56 1:2 Kaļinovskis (Homjakovs), 28:28 2:2 Ļebeģevs (Slavikovskijs), 34:10 2:3 Makarovs (vairākumā) (Hodzko; Neimanis), 38:22 3:3 Grušins (vairākumā) (Risjovs)), 43:29 4:3 Belovs (vairākumā) (Vlasovs), 44:05 5:3 Rezčikovs (Risjovs; Grušins), 53:29 6:3 Grušins (vairākumā) (Risjovs; Žirnovs)

Vārtsargi: Oļegs Nazarovs – Boriss Tretjakovs

Metieni pa vārtiem: 32:44 (5:15;20:12;7:17)

Soda minūtes: 10:10

Izmantotais resurss: Молодежная Хоккейная Лига :: Официальный сайтТурнирная таблица : Лига

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222