01.07.2014. 17:52
LFF Disciplinārlietu komisija (DK) paziņojusi par divu "Metta"/"Latvijas Universitāte" spēlētāju diskvalificēšanu uz vienu spēli.

Dzelteno kartīšu nasta nākamo spēli liks izlaist diviem "Metta"/LU spēlētājiem, proti, pussargam Artūram Pallo un aizsargam Romānam Rožkovskim, kuri bija komandas sākumsastāvā iepriekšējā zaudējumā "Skonto" ar 1:3. Abi būs spiesti no malas vērot sestā jūlija maču pret "Daugavpili", kura kopvērtējumā ir tikai vienu vietu augstāk nekā "Metta".

DK uzmanību izpelnījusies arī Daugavpils "Daugava", kura saņēmusi 70 eiro lielu sodu par savlaicīgu spēles norises vietas nepaziņošanu dublieru turnīrā. "Daugava" arī tikusi brīdināta par to, ka 29. jūnija spēlē pret "Spartaku" tās vārtsargam netika nodrošināts atšķirīgas krāsas formas tērps.

Par iejaukšanos tiesnešu darbā bargi sodīti "SYFORM" 1. līgas klubas "Saldus" pārstāvji - prezidents A/ Seļickis un menedžeris R. Rozentālbergs, kuriem piespriesta vienas spēles diskvalifikācija (nevarēs atrasties komandas tehniskajā zonā), kā arī jāškiras no 70 eiro. Līdzīgs liktenis sagaida FK "Carnikava" treneri Tjagu Silvu, kurš rupji komentējis tiesnešu darbību Latvijas kausa spēlē 20. jūnijā, turklāt "Carnikava" par bumbu padevēju nenodrošināšanu saņēmusi 70 eiro naudas sodu.

Izmantotie resursi:LFF: JAUNUMI | LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJABeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties