22.02.2017. 18:32

"Metta/Latvijas Universitāte" vadības grožus ieguva jau ceturtajā minūtē, sāncenšu aizsargu kļūdu izmantojot Gatim Kalniņam, kurš ar pirmo pieskārienu raidīja bumbu vārtos. Pieredzējušajam uzbrucējam tas bija trešais precīzais sitiens Ziemas kausā, tādējādi viņš dalīja turnīra labākā snaipera godu.

Igaunijas čempione "Infonet" pēc nonākšanas iedzinējos pārņēma iniciatīvu un 16. minūtē rezultātu izlīdzinājā, tomēr pēdējais vārds piederēja studentiem. 64. minūtē soda laukumā tika nogāzts Vladislavs Fjodorovs, un viņa nopelnīto pendeli realizēja Ingars Sarmis Stuglis – 2:1.

Ziemas kausā "Metta/Latvijas Universitāte" ierindojās 6. vietā, izcīnot trīs panākumus, piedzīvojot divus zaudējumus un reizi cīnoties neizšķirti. Jāizceļ, ka noslēdzošajā mačā laukumā devās vairāki futbolisti, kuri komandai pievienojušies nesen – Ņikita Ivanovs (iepriekš "Skonto"), Vladislavs Fjodorovs (iepriekš "Daugavpils", Ziemas kausā pārstāvēja arī "Riga FC"), kā arī brazīlietis Mateuss Žuniors Troše, kurš iepriekš spēlēja Zviedrijas zemākajās līgās.

Vārti: Kalniņš 4' Stuglis (11m) 64'Metta/LU pamatsastāvs: Ošs, Seriba, Kirils Ševeļovs, Troše, Strods, Indrāns, Stuglis, Mijazaki, Vladislavs Fjodorovs, Abdulahī, Gatis Kalniņš

Tikmēr Kiprā pārbaudes spēli aizvadīja Ziemas kausa uzvarētāja (pieci panākumi piecos mačos, kopā gūstot 16 vārtus) RFS, kas ielaida trīs vārtus pirmajā puslaikā un ar 0:3 piekāpās Krievijas Premjerlīgas klubam Jekaterinburgas "Ural".

Pirms trim dienām to pašu pretinieci Kiprā ar 1:0 pieveica "Ventspils". Kurzemniekiem izdevās izturēt sāncenšu spiedienu, un 80. minūtē pretuzbrukumu izmantoja Kaspars Svārups. "Ural" Krievijas Premjerlīgā ieņem 13. vietu 16 komandu konkurencē.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana