26.01.2016. 15:43
Pārbaudes spēlē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā šodien Latvijas SMScredit.lv Virslīgas klubs "Metta/Latvijas Universitāte" ar 1:0 pārspēja Baltijas spēcīgāko klubu Viļņas "Žalgiris", kas gan nespēlēja labākajā sastāvā.

Vienīgos vārtos šajā mačā spēles 89. minūtē "Metta/LU" komandas labā guva 20 gadus vecais uzbrucējs Artūrs Švalbe, kurš izmantoja praktiski vienīgo viesu izdevību. "Žalgiris" pirmajā puslaikā uzbrukumā nebija īpaši bīstams, bet pēc pārtraukumā notikušajām maiņām aktivizējās, tomēr gūt vārtus nespēja.

Grigorjevs, Bāliņš, Ševeļovs (Zeļenkovs 57'), Gudēns, Šibass, Miezis, Emsis, Kalniņš, Labanovskis, Švalbe, Vasiļjevs.

Atgādinām, ka sestdien Viļņā viesojās Latvijas čempionvienība "Liepāja", kas pārbaudes mačā piekāpās "Žalgiris" futbolistiem ar 0:1. Tiesa no tiem futbolistiem, kas sestdien spēlēja pret liepājniekiem šodien pamatsastāvā izgāja tikai vārtsargs Sauļus Klevinsks, bet otrajā puslaikā uz maiņu nāca vēl pieci sestdienas mača dalībnieki.

Sestdien, 30. janvārī "Žalgiris" aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli pret Latvijas klubu, šoreiz tiekoties ar Jūrmalas "Spartaku". Kā zināms, "Metta/LU" SMScredit.lv Ziemas kausa izcīņu iesāka ar 0:5 zaudējumu "Jelgavai", bet pirmdien ar otro sastāvu piekāpās arī "Skonto" (0:2).

Izmantotie resursi:fkzalgiris.lt