01.06.2013. 20:51

"Liepājas metalurga" futbolisti sestdien SMScredit.lv Virslīgas čempionāta pēdējā pirmā riņķa spēlē savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārliecinoši apspēlēja "Jūrmalu".

Jau no pirmajām minūtēm liepājnieki daudz kontrolēja bumbu un pa retam izveidoja arī pa kādai vārtu gūšanas situācijai. 18. minūtē Afanasjevs atrada Savaļnieku labā situācijā, taču Roberta sitiens neizdevās un Krūmiņa sargātie "Jūrmalas" vārti palika neieņemti. "Metalurgu" uzbrukumi nerimās, taču kvalitāte izpildījumam allaž pietrūka. 34. minūtē Ikaunieku neatļauti soda laukuma malā kavēja Ogava, liekot tiesnesim norādīt uz 11 metru sitiena atzīmi. Jurģis Kalns ar precīzu pendeli atklāja mača rezultātu - 1:0 Liepājas labā. Liepājnieku centieni dubultot pārsvaru jau pirmajā puslaikā rezultātu nenesa, un pēc 45 minūtēm 1:0.

Neilgi pēc otrā puslaika sākuma Afanasjevs pēc Krūmiņa atsistās bumbas no soda laukuma vidus spēcīgi raidīja bumbu vārtos, dubultojot mājinieku pārsvaru - 2:0. Liepājnieki gan neiesēdās aizsardzībā un turpināja spēlēt savu spēli, tiekot pie vēl vairākiem labiem momentiem. 58. minūtē Savaļnieks veica apspēlēšanas manevrus un no soda laukuma robežas vārtu priekšā sita spēcīgi, taču nedaudz pāri vārtiem. Spēle nedaudz izlīdzinājās, taču liepājnieku uzbrukumi tik un tā bija asāki.

70. minūtē pēc stūra Kalns izdarīja teicamu sitienu, taču Krūmiņš bija uzdevumu augstumos, ne pirmo reizi šovakar glābjot viesus no vāru zaudējuma. Desmit minūtes pirms beigām Hmizs apspēlēja vienu aizsargu, jūrmalnieku aizsardzība apjuka, un Hmizs palika viens pret vārtsargu, taču izcilo izdevību neizmantoja. Mirkli vēlāk Krūmiņš kārtējo reizi glāba viesus, atvairot Kiriļina sitienu.

Spēle noslēdzās ar 2:0 liepājnieku labā, un pēc pirmā riņķa "Metalurgs" atrodas piektajā pozīcijā, kamēr jūrmalniekiem divreiz mazāk punktu un septītā vieta.

Vārti: Kalns 35', Afanasjevs 48'Brīdinājumi: Afanasjevs 21', Prohorenkovs 30', Ikaunieks 55' - Ogava 35', Ikstens 81'Liepājas Metalurgs: Doroševs, Hmizs, Otaņķis, Zirnis, Šlampe, Savaļnieks (Šlampe 62'), Kiriļins, Prohorenkovs, Afanasjevs (Petruks 89'), Ikaunieks (Zuntners 77'), Kalns.Jūrmala: Krūmiņš, Gladiļins (Loginovs 67'), Kuļikovs, Ikstens, Ogava, Časovskis (Kuzņecovs 51'), Maksimenko, Mišins, Belovs (Gluško 54'), Hideaki, Malašenoks.Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrievs

Diena Datums Laiks Spēle Vieta Rez
Piektdiena 31.05. 19:00 Jelgava – Daugava (R) Zemgales Olimpiskais centrs 0:3
Piektdiena 31.05. 19:00 Daugava D – Ilūkste Daugavas stadions Rīgā 5:0
Sestdiena 01.06. 17:00 Spartaks – Skonto Slokas stadions 1:2
Sestdiena 01.06. 19:00 Ventspils – Metta/LU Ventspils Olimpiskais centrs 4:0
Sestdiena 01.06. 19:00 Liepājas metalurgs - Jūrmala Daugavas stadions Liepājā 2:0