12.10.2015. 21:54
Pirmdien Rīgas "Dinamo" komanda piedzīvoja 13. zaudējumu Kontinentalās Hokeja līgas sezonā, ar rezultātu 1:2 savā laukumā atzīstot Magņitogorskas "Metallurg" pārākumu.

Jau piektajā spēles minūtē viesi trāpīja pa stabu - Sergejs Mozjakins no aizvārtes piespēlēja Janam Kovāržam, kurš no zonas vidus bez ripas apturēšanas trieca to pret pārliktni. "Dinamieši" atbildēja ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem un vairākuma izprovocēšanu pirmās trešdaļas otrajā pusē. Vēlāk mūsējie pat spēlēja lielajā vairākumā uz brīdi, taču nemācēja to izmantot. Pirmajā trešdaļā mazākumu izturēja arī Rīgas komanda.

Otrajā trešdaļā viesu spiediens kļuva lielāks, bet Laura Dārziņa muļķīgais noraidījums par spēli ar salauztu nūju noveda pie pirmā vārtu zaudējuma. Sergeja Mozjakina piespēli gar vārtiem bez ripas apturēšanas noslēdza Vojteks Voļskis. Otrās trešdaļas izskaņā mūsu komanda atdzīvināja spēli, vairākkārt apdraudot pretinieku vārtus un laiku pa laikam izveidojot labus momentus.

Pēdējās trešdaļas sākumā nonācām vairākumā pieci pret trijiem un pēc Stīvena Saigo metiena pie atlēkušās ripas tika Lauris Dārziņš, kurš no tuvas distances šāva nekļūdīgi - 1:1. Diemžēl turpinājumā "Metallurg" ieslēdz nākamo ātrumu. Jau dažas minūtes vēlāk pašā vairākuma sākumā "Metallurg" panāca 2:1. Daniss Zaripovs no tuvas distances trāpīja virs Jūakima Ēriksona pleca tuvajā stūrī.

Neraugoties uz panākto vadību, viesi turpināja spiests un ko vien vērta ir metienu attiecība pēdējā trešdaļā vien - rīdzinieki izdarīja piecus metienus, kamēr viesi 24... Izskaņā mēģinājumi nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju nedeva cerēto rezultātu, un "Dinamo" piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.

Spēles teksta tiešraide: "Dinamo" - "Metallurg" 1:2 (spēle galā)

Rīgas Dinamo - Magņitogorskas Metallurg 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)Vārti: 28:37 Voļskis (Mozjakins, Lī, vair.) 0:1, 41:35 Dārziņš (Saigo, Indrašis, vair.) 1:1, 44:46 Zaripovs (Osala) 1:2Soda minūtes: 6:10Metienu attiecība: 20:47Vārtsargi: Jūakims Ēriksons - Iļja Samsonovs

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa