28.04.2015. 23:31
Spānijas futbola čempionāta līdervienība "Barcelona" šovakar izcīnīja pārliecinošu uzvaru, ar 6:0 pārspējot "Getafe". Piecus no sešiem vārtiem Barselonas futbolisti guva jau pirmajā puslaikā.

Iepriekšējā savstarpējā spēle 13. decembrī abām komandām beidzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet šovakar pirmie vārti tika gūti jau devītajā minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Lionels Mesi. Argentīniešu uzbrucējs pēc 16 minūtēm atdeva piespēli Luisa Svaresa vārtu guvumā, bet pirmajā puslaikā kopumā "Barcelona" guva piecus vārtus.

Ar vārtu guvumu šovakar izcēlās arī Neimārs - viņa, Svaresa un Mesi kontā šosezon ir jau 102 vārtu guvumi (visos turnīros kopā). 69 no tiem gūti Spānijas čempionātā. Jāpiebilst, ka šovakar rezultāts varēja būt arī vēl graujošāks, tomēr atsevišķos brīžos veiksmīgi spēja darboties "Getafe" vārtsargs Guaita un komandas aizsardzība.

"Barcelona" pārsvars pār Madrides "Real" atkal ir pieci punkti, bet Spānijas galvaspilsētas klubs savu 34. kārtas spēli aizvadīs rīt. "Real" uzņems vienu no līgas pastarītēm "Almeria".

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Barcelona – Getafe 6:0 (5:0) Mesi 9' (11m) 47' Svaress 25' 40' Neimārs 28' Šavi 30'
Athletic – Real Sociedad 23:00
Levante – Cordoba 23:00
Eibar – Sevilla 21:00
Real Madrid – Almeria 21:00
Celta – Malaga 21:00
Elche – Deportivo 23:00
Villareal – Atletico 23:00
Rayo Vallecano – Valencia 21:00