31.05.2015. 12:09
Divi argentīniešu superzvaigznes Lionela Mesi gūtie vārti sestdien nodrošināja viņa pārstāvētās «Barcelona» komandas triumfu Spānijas kausa izcīņā.

Kausa finālā «Barcelona» ar 3:1 (2:0) pārspēja Bilbao «Athletic» vienību.

Mesi izcēlās jau mačā 20.minūtē, kad meistarīgi apspēlēja vairākus «Athletic» komandas spēlētājus un uzbrukumu noslēdza ar skaistu sitienu vārtu labajā stūrī. Pēc 16.minūtēm brazīlietis Neimars pārsvaru dubultoja un pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:0 «Barcelona» komandas labā.

Cīņas 74.minūtē Mesi panāca jau trīs vārtu pārsvaru, bet pēc piecām minūtēm Inaki Viljams «Athletic» labā guva goda vārtus. Atlikušajā mača gaitā vārti netika gūti un «Barcelona» triumfēja ar 3:1, tādejādi kļūdama par pirmo komandu Spānijas futbola vēsturē, kas sešas reizes vienā sezonā triumfējusi gan līgas kopvērtējumā, gan kausa izcīņā.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā «Barcelona» triumfēja ar 38 mačos izcīnītiem 94 punktiem, bet no tās par diviem punktiem atpalika Madrides «Real».

Trešajā vietā ar 78 punktiem sezonu noslēdza Madrides «Atletico», bet ceturtā ar 77 punktiem bija «Valencia».

Nākamās nedēļas nogalē «Barcelona» pret Itālijas klubu Turīnas «Juventus» spēkosies UEFA Čempionu līgas finālā, kas 6.jūnijā norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933