20.11.2014. 17:43
«Barcelona» varētu pārdot savu uzbrucēju Lionelu Mesi pēc 2016. gadā paredzētajām kluba prezidenta vēlēšanām, informē «cope.es»

  • Ronaldu: Neesmu apvainojis Mesi, apmelotājus sauks pie atbildības 2014. g. 12. novembris

Pašreizējā vadība vēlas saglabāt argentīnieti kā garantu uzvarai vēlēšanās, bet pēc tam to izdevīgi pārdot. Par iespējamu «Barcelona» pamešanu mājienus šonedēļ devis pats futbolists. «Lai gan vienmēr esmu sacījis, ka šeit [«Barcelona» klubā] vēlētos palikt vienmēr, dažreiz nenotiek tā kā vēlies,» bija izteicies Mesi, kuram pietrūkst vienu vārtu, lai panāktu Telmo Sarru, kuram pieder visvairāk gūto vārtu Spānijas čempionāta spēlēs - 250.

«Barcelona» klubā Mesi sāka spēlēt 13 gadu vecumā bērnu komandā.

Šobrīd trīskārtējais izdevuma «France Football» Zelta bumbas ieguvējs un četras reizes par Pasaules labāko futbolistu atzītais Mesi nav apmierināts ar gaisotni «Barcelona» iekšienē. Viņš uzskata, ka klubs lielākas cerības liek uz brazīlieti Neimaru nevis viņu. Mesi arī salīdzinājis sevi ar galveno konkurentu - Madrides «Real» zvaigzni Krištianu Ronaldu, kuru Spānijas galvaspilsētas klubs cenšas noturēt par katru cenu.

Mesi līgums ar «Barcelona» ir spēkā līdz 2019. gadam. 26 gadus vecā spēlētāja alga, neskaitot prēmijas, ir apmēram 20 miljoni eiro sezonā. Līguma summa ir 250 miljoni eiro par kādu «Barcelona» pārdotu futbolistu citam klubam.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties