12.07.2014. 21:50
Argentīnas izlases līderis Lionels Mesi pirms gaidāmā fināla uzsvēra, ka Pasaules kauss ir vērtīgākā trofeja futbola pasaulē un ka viņš to labprāt mainītu pret visiem rekordiem un arī pasaules labākā spēlētāja balvām. Savukārt Vācijas galvenais treneris Joahims Lēvs brīdināja, ka Argentīna nav tikai Mesi – tajā ir arī citi kvalitatīvi futbolisti.

"Atdotu visus savus rekordus, lai tikai kļūtu par pasaules čempionu," sacīja Lionels Mesi. "Dotu priekšroku Pasaules kausa, nevis Ballon d'Or iegūšanai. Kā spēlētājam Pasaules kausa izcīnīšana ir lielākais iespējamais panākums. Par to sapņo jau kopš jaunības, un šis sapnis nekad nepazūd."

"Esmu vaicājis saviem komandas biedriem Barselonā – Čavi, Injestam un Pikē, kā tas ir izcīnīt Pasaules kausu, un viņi atbildēja, ka to ir grūti izskaidrot. Darīsim visu iespējamo, lai šo sapni pārvērstu realitātē," Mesi turpināja.

"Argentīna nav tikai Mesi. Tā būtu kļūda šādi domāt – tai ir arī tādi spēlētāji kā Igvains, di Marija un Agvero," teica Vācijas izlases galvenais treneris Joahims Lēvs. "Domāju, ka tas būs satriecošs fināls, bet zinām, cik stipri esam, un ticu, ka uzvarēsim. Esam redzējuši, ka Argentīna šajā turnīrā ir aizvadījusi lieliskas spēles. Zinām, ka varam pārrakstīt vēsturi, jo neviena Eiropas komanda vēl nav uzvarējusi Latīņamerikā. Tas var tikt uzskatīts kā papildus sasniegums, ja uzvarēsim."

"Mums ir nobriedusi komanda," Lēvs turpināja. "Esam parādījuši, uz ko esam spējīgi, un pēdējo gadu laikā esam soļojuši uz priekšu. Neatkarīgi no tā, kas notiks rīt, šai komandai un Vācijas futbolam ir nākotne. Mums ir spēlētāji, kas rāda savu labāko sniegumu, un arī jauni spēlētāji, kuri kāpj uz futbola skatuves un kuriem būs fantastiska nākotne. Mums ir jauni spēlētāji, kuri varēs spēlēt gadiem ilgi. Šobrīd, protams, vēlamies koncentrēties tikai rītdienas spēlei."

Izmantotie resursi:Messi: I'd give up all my records to win the...Low: Argentina are more than Messi – but we...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties