17.09.2016. 12:30

, LSM.LV - Sports

"Lugano" komandas vārtsargs Merzļikins savainojumu guva treniņā, sastiepjot kādu no ķermeņa lejasdaļas muskuļiem.

Piektdien "Lugano" viesos ar 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) zaudēja "Kloten" komandai, bet Merzļikins nebija spēles pieteikumā.

Tikmēr citā spēlē Langnau "Tigers" ar Punnenovu vārtos piedzīvoja neveiksmi, mājās ar 3:4 (2:0, 1:0, 0:4) zaudējot "Zug" komandai. Punnenovs atvairīja 45 no 49 metieniem, tomēr pēdējā perioda sākumā četru minūšu laikā ielaida trīs ripas, bet vēl reizi kapitulēja nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām.

Savukārt vēl vienā mačā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes "ZSC Lions" ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) mājās uzvarēja "Lausanne" komandu.

Ķēniņš ar rezultativitāti neizcēlās, nospēlējot 16 minūtes un 24 sekundes, nopelnot divas soda minūtes un divas reizes metot pa vārtiem.

NLA kopvērtējumā pa deviņiem punktiem ir "Lausanne", "Zug" un "ZSC Lions" komandām, kamēr "Lugano" ar sešiem punktiem ir septītā, bet "Tigers" ar vienu punktu ir pēdējā 12 komandu konkurencē.