14.10.2015. 00:37
Neveiksmīgu maču Šveices NLA aizvadīja latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš otrā perioda beigās tika nomainīts, kad bija jau ielaidis četrus vārtus savā cietoksnī. Savukārt pie vārtiem šodien ticis NLB pārstāvis Toms Andersons. Tas gan neglāba viņa "Thurgau" no zaudējuma.

Šveices NLA līgā, zaudējumu ar 3:5 piedzīvoja Elvja Merzļikina pārstāvētā "Lugano", kas atzina "Lions" pārākumu. Merzļikins šajā mačā aizvadīja 37:06 minūtes, kad pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem tika nomainīts. Divas ripas viņa sargātajā cietoksnī iebēra potenciālais ši gada drafta pirmais numurs, amerikānis Astons Metjūzs. Kopumā latviešu vārtsargs atvairīja 20 no 24 pretinieku metieniem.

Arī Ivara Punennova pārstāvētā "Tigers" piedzīvoja zaudējumu, ar 1:2 atzīstot "Fribourg-Gotteron" pārākumu. Ierasti, arī šoreiz latviešu vārtsargs palika rezervē.

Savukārt NLB čempionātā, vārtus šodien guvis latviešu uzbrucējs Toms Andersons, bet tas gan neglābā viņa pārstāvēto "Thurgau" no zaudējuma, ar 2:3 pagarinājumā atzīstot "La Chaux-De-Fonds" komandas pārākumu. Brīdī, kad Andersons guva vārtus, rezultāts kļuva 2:1, latvieša pārstāvētās komandas labā. Andersons spēlēja komandas ceturtajā virknējumā, nopelnot arī divas soda minūtes.

Polijas čempionātā zaudējumu cieta Edgara Cgojeva un Kriša Lipsberga pārstāvētā "Polonia", kas ar 2:5 atzina "Unia" komandas pārākumu. Cgojevs spēlēja otrajā virknējumā, nopelnot 5+20 disciplināro pārkāmumu, kā arī negatīvu lietderību -2, bet Lipsbergs bija trešā pāra aizsargs, atzīmējoties statistikā ar negatīvo -1.

Savukārt Artūra Salijas pārstāvētā "Sanok", ar 3:1 uzveica "Torun" vienību. Salija bija otrā pāra aizsargs, statistikā neatzīmējoties.

Dānijas "Metal Ligaen" čempionātā ar rezultatīvu piespēli atzīmējies Roberts Jekimovs palīdzot savai "Stars" ar 2:1 uzveikt "Blue Fox" vienību. Jekimovs spēlēja pirmajā uzbrucēju virknējumā, izceļoties vēl ar diviem metieniem, divām soda minūtēm un pozitīvu lietderību +1.

Kazahstānā, Elvija Biezā pārstāvētā "Arlan", ar 2:0 uzveica "Almati" vienību. Biezais šajā mačā statistikā neatzīmējās. Citā mačā Egīla Kalna pārstāvētā "Gornyak" ar 2:3 atzina "Nomad" vienības pārākumu. Arī Kalns statistikā neatzīmējās. Savukārt "Temirtau", ar Mārtiņu Jakovļevu un Kristapu Nīmani ierindā, ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās "Beibaris" vienībai. "Beibaris" sastāvā, rezervē palika latviešu vārtsargs Māris Jučers. Jakovļevs statistikā neatzīmējās, bet Nīmanim divas soda minūtes.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]