12.09.2015. 23:16
Šveices Nacionālās līgas (NLA) regulārā čempionāta otrajā spēlē šovakar Elvja Merzļikina pārstāvētais HC „Lugano” izbraukumā ar 4:3 uzvarēja „Lausanne” HC komandu.

Latviešu vārtsargs nospēlēja visu maču, lai gan jau pirmajās deviņās minūtēs viņa sargātajos vārtos nonāca divas ripas (0:2). Spēles turpinājumā Lugano klubs atspēlējās un izvirzījās vadībā ar 3:2, tomēr panākumu nodrošināja vien papildlaikā. Merzļikins atvairīja 31 no 34 laukuma saimnieku izdarītajiem metieniem.

Piektdienas NLA jaunās sezonas spēli Merzļikins sāka kā rezervists, taču viņa komanda pirmajos divos periodos ielaida piecus vārtus un pēdējās 20 minūtēs vārtu drošību uzticēja Latvijas vārtsargam. Merzļikins atvairīja visus 12 "Zug" hokejistu metienus, taču arī "Lugano" vārtus vairs neguva un zaudēja 2:5.

Cits latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs tāpat kā piektdien palika rezervē, bet viņa pārstāvētā NLA jaunpienācēja Langnavas „Tigers” savā laukumā ar 2:3 zaudēja Ženēvas „Servette”, ciešot otro neveiksmi pēc kārtas. Mājinieku vārtus sargāja Damjāno Čiačo, kurš tika galā ar 12 no 15 metieniem.

Piektdien „Tigers” ar Punnenovu rezervē kapitulēja SC „Bern” (1:7), bet Čiačo atvairīja 44 no 51 berniešu metiena.

Izmantotie resursi:sihf.ch

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009