23.01.2016. 23:23
Šveices Nacionālajā līgā (NLA) šovakar uzvaru izcīnīja Elvja Merzļikina pārstāvētais HC "Lugano", bet zaudējumu piedzīvoja cita latviešu vārtsarga Ivara Punnenova Langnavas "SCL Tigers".

Elvis Merzļikins atvairīja 27 no 29 metieniem, bet "Lugano" izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica "Bern". Vēl trešā perioda sākumā viesi bija vadībā, bet tad ar 32 sekunžu intervālu Merzļikins tika pārspēts divreiz un mača uzvarētāju nācās noskaidrot "bullīšos". "Lugano" ar 71 punktu 42 spēlēs pakāpās uz trešo vietu Šveices NLA čempionāta kopvērtējumā.

Langnavas „SCL Tigers” izbraukumā ar 0:2 piekāpās „Ambri-Piotta” hokejistiem, bet Ivars Punnenovs atvairīja 23 no 24 metieniem. Pirmos vārtus latvietim iemeta bijušais Rīgas „Dinamo” leģionārs Aleksandrs Žirū, bet otro ripu mājinieki iemeta jau tukšos vārtos, kad Punnenovs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. „SCL Tigers” ar 49 punktiem 40 mačos ieņem pirmspēdējo, 11. vietu Šveices NLA kopvērtējumā.

Itālijas A sērijā Maksima Širokova pārstāvētais „Vipiteno” savās mājās ar 1:3 zaudēja „Valpusteria”, bet Širokovs asistēja savas komandas vienīgo vārtu guvumā, kad pirmajā trešdaļā mājinieki izvirzījās vadībā. Kazahstānas čempionātā ar vārtu guvumu izcēlās Elvijs Biezais, palīdzot Kokšetau „Arlan” ar 4:0 pieveikt „Almaty”. 24 gadus vecais uzbrucējs šosezon 41 mačā ir guvis 11 vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles. Francijā smagu sakāvi piedzīvoja Edgara Dīķa „Brest”, kas savā laukumā ar 0:7 kapitulēja „Bordeaux”.

Ungārijas čempionāta spēlē šodien savā starpā tikās Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi. „Fehervar AV19 II” savā laukumā ar vārtsargu Jāni Kalniņu rezervē pārspēja Kirila Tambijeva un Kalvja Ozola „Csikszereda” (4:2). Tambijevs šajā spēlē izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Ozols pēc vienas no šīm piespēlēm trešā perioda vidū guva vārtus, panākot 2:4.

Izmantotie resursi:sihf.chvesti.kzflashscores.co.uk