17.12.2017. 00:15

Šveices Nacionālajā līgā graujošu uzvaru guva Elvis Merzļikins un “Lugano” vienība, kas ar 8:2 apspēlēja “Fribourg-Gotteron”. Pirmais periods gan noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, bet pēc tam otrajā periodā Merzļikina komanda guva četrus vārtus. Merzļikinam gan arī šajā mačā netrūka darba – viņš atvairīja 37 no 39 pretinieku metieniem, kamēr pretinieku vārtsargs pat pieredzēja mazāk metienus pa saviem vārtiem (30).

Savukārt Ivara Punnenova komanda “Tigers” ar latviešu vārtsarga palīdzību izcīnīja uzvaru pār Ronalda Ķēniņa Cīrihes “Lions” (2:1). Punnenovs atvairīja 28 no 29 pretinieku metieniem, bet Ķēniņš spēlē nepiedalījās. Šveices mediji iepriekš vēstīja, ka Ķēniņš ievietots savainoto spēlētāju sarakstā smadzeņu satricinājuma simptomu dēļ.

Elites Hokeja līgā Lielbritānijā Ervīns Muštukovs un Šefīldas “Steelers” piedzīvoja sakāvi 1:4 pret Kārdifas “Devils”. Muštukovs atvairīja 18 no 22 pretinieku metieniem.

Gatis Sprukts guvis vārtus Alpu Hokeja līgā, kur viņa un Oļega Šišļaņņikova pārstāvētā “Kitzbuhel” ar 1:5 cieta sakāvi pret “Eisbaren”. Spruktam šie bija devītie vārti 21 mačā Austrijas pēc spēka otrajā līgā, kamēr ar rezultatīvu piespēli viņam palīdzēja Šišļaņņikovs.