17.10.2015. 23:26
Šveices NLA čempionātā sauso maču aizvadījis Elvis Merzļikins, palīzot "Lugano" izcīnīt uzvaru ar 2:0. Savukārt Norvēģijas "Get Ligaen" čempionātā, par dalīti labāko vārtu guvēju kļuvis 18 gadus vecais Rūdolfs Balcers, bet VHL ar vārtiem otro spēli pēc kārtas atzīmējies Edgars Siksna.

Šveices NLA čempionātā sauso maču šovakar aizvadījis Elvis Merzļikins, palīdzot "Lugano" ar 2:0 uzveikt "Lausanne" vienību. Merzļikins tika galā ar visiem 34 pretinieku raidītajiem metieniem.

Savukārt NLB čempionātā uzvaru izcīnija Toma Andersona pārstāvētā "Thurgau", kas ar 2:1 uzveica "Visp" vienību. Andersons spēlēja ceturtajā virknējumā, nopelnot negatīvu lietderību -1.

Norvēģijas "Get Ligaen" ar kārtējiem vārtiem izcēlies latviešu hokejists Rūdolfs Balcers, palīdzot Stavangeras "Oilers" ar 3:2 pēcspēles metienos uzveikt Sarpsborgas "Sparta" vienību. Visi vārti šajā mačā tika gūti otrajā periodā un tieši Balcera precīzais raidījums palīdzēja naftiniekiem izlīdzināt rezultātu 2:2. Balcers kopumā izdarīja divus metienus, no kuriem viens bija precīzs, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1. Uz doto mirkli, latviešu hokejists ir "Get Ligaen" dalīti labākais snaiperis, dalot šo godu ar astoņiem gūtajiem vārtiem.

Ar vārtiem, otro maču pēc kārtas, šodien Krievijas Augstākajā līgā (VHL) izcēlies latviešu aizsargs Edgars Siksna, kas gan neglāba viņa pārstāvēto "Saryarka" no zaudējuma ar 2:3 "Zaurale" vienībai. Siksna, arī šo maču aizvadīja pirmajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 16:38 minūtes, kuru laikā izdarīja sešus metienus, no kuriem viens bija precīzs.

Citā mačā Jura Upīša un Artūra Ozoliņa pārstāvētā "Ermak", ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienos atzina "Čelmet" komandas pārākumu. Upītis šajā mačā izcelās ar diviem (1+1) rezultativitātes punktiem. Kopumā, viņš kā ierasts spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā, uz ledus pavadot 18:14 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, no kuriem viens bijis precīzs, kā arī nesekmīgi izpildīja pēcspēles metienu. Savukārt Ozoliņš spēlēja otrajā maiņā, uz ledus pavadot 17:20 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, kā arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu

Baltkrievijas čempionātā uzvaru izcīnijusi Edija Brahmaņa pārstāvētā "Gomel", kas ar 4:0 uzveikusi "Vitebsk" vienību. Brahmanim šajā mačā rezultatīva piespēle, trīs metieni un pozitīva lietderība +1.

Uzvaru izcīnija arī Artūra Sevčenko pārstāvētā "Khimik-SKA", kas ar 2:1 uzveica "Metallurg" vienību. Sevčenko šajā mačā divi metieni un divas soda minūtes.

Francijas "Ligue Magnus" zaudējumu ar 3:6 cieta Edgara Dīķa pārstāvētā "Brest", kas atzina "Bordeaux" vienības pārākumu. Neskatoties uz sešiem ielaistajiem vārtiem, Dīķim šajā mačā viens metiens un pozitīva lietderība +1.

Citā mačā Edgara Homjakova un Deivida Sarkaņa pārstāvēta "MAG" ar rezultātu 4:1 uzveica "Chamonix" vienību. Homjakovam šajā mačā trīs (1+2) rezultativitātes punkti, kā arī trīs metieni un pozitīva lietderība +2, savukārt Sarkanim rezultatīva piespēle un pozitīva lietderība +2.

Bet Ervīna Muštukova pārstāvētā "Grenoble" ar rezultātu 1:4 atzina "Rouen" komandas pārākumu. Muštukovs šajā mačā tika galā ar 35 no 38 pretinieku metieniem (pēdejie tukšos vārtos).

Ungārijas "MOL Liga" uzvaru izcīnija Kirila Tambijeva un Kalvja Ozola pārstāvētā "Csíkszereda", kas ar 4:1 uzveica "UTE" vienību. Tambijevs spēlēja pirmajā virknējumā, atzīmējoties ar trīs (1+2) rezultativitātes punktiem, kā arī astoņiem metieniem pa vārtiem, savukārt Ozols arī spēlēja pirmajā virknējumā, gūstot vārtus un kopā izdarot trīs metienus.