09.01.2017. 15:50

Mercure Perth Masters turnīrs norisinājās Skotijas pilsētā Pērtā. Jau tradicionāli 41.gadu pēc kārtas šajā turnīrā piedalījās labākās komandas no Eiropas un šogad arī divas Āzijas pārstāves.

13. Curling Champions Tour rīkotajā turnīrā uzvaru izcīnīja T.Brūstera komanda no Skotijas, kura interesantā finālspēlē pārspēja (8:3) Norvēģijas otro spēcīgāko komandu ar S.Valštadu priekšgalā. Finālspēle līdz sestajam endam noritēja līdzīgi. Trīs iegūtie punkti sestajā endā ar teicamu komandas skipa T.Brūstera metienu salauza spēles gaitu, kas neļāva S.Valštada komandai atgūties un atspēlēties.

Šajā turnīrā piedalījās arī M.Trukšāna komanda no Latvijas. Diemžēl viņiem turnīrs beidzās jau pēc piecām spēlēm, izcīnot vienu panākumu. Lai arī zaudējumu bija vairāk, tomēr tā bija laba spēļu prakse ar augsta līmeņa komandām pirms gaidāmā Latvijas čempionāta, kas norisināsies no 22.-29.janvārim.

Deviņas šī turnīra spēles atkārtojumā, ar komentāriem angļu valodā, iespējams noskatīties CCT YouTube kanālā: https://www.youtube.com/user/curlin... Savukārt ar komentāriem latviešu valodā spēles pieejamas Sportacentrs.com mājas lapā, zem sadaļas ziemas sports.

Informāciju sagatavoja:Linda MangaleZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties