06.10.2015. 08:09
Vājākā Formula 1 komanda "Manor" noslēgusi vienošanos ar "Mercedes" par šīs rūpnīcas motoru izmantošanu 2016. gada sezonā. Tikmēr galvenais pretendents uz vietu "Manor" sastāvā šobrīd ir "Mercedes" protežē Paskāls Verleins.

Pēc tam, kad britu komanda "Manor" uzsākusi sadarbību ar "Mercedes", vēl vairāk pastiprinājušās runas par 20 gadus vecā vācieša Verleina debiju Formulā 1. Pašreizējais Vācijas salonauto čempionāta (DTM) pilots gan vēl nevar būt drošs par šādu scenārija attīstību, tomēr viss liecina, ka tieši viņš kļūs par "Manor" pilotu 2016. gadā.

"Paskāls šobrīd ir DTM čempionāta līderis," intervijā vācu "Auto Bild" stāsta "Mercedes" F1 komandas šefs Toto Volfs. "Viņam ir Formula 1 pilota dotības, tāpēc mēs gribētu, lai savas spējas viņš attīsta šeit, tiklīdz atradīsies kāda brīva vieta."

Verleins šogad ir "Mercedes" un "Force India" testpilots, un viņam iespēju robežās vienmēr tiek dota iespēja aizvadīt testus ar jaunākā modeļa F1 mašīnām.

Luisa Hamiltona un Niko Rosberga palikšana "Mercedes" komandā uz 2016. gadu ir droša, līdz ar to ir skaidrs, ka nevienu no viņiem pagaidām Verleins nenomainīs. Tomēr "Mercedes" noteikti vēlēsies viņu redzēt sastāvā nākotnē.

Arī pašam Verleinam tika jautāts par iespējām nākošgad startēt F1 čempionātā.

"To, kā man turpināt karjeras attīstīšanu, izlems Toto Volfs," viņš saka. "Ja viņš redzēs iespēju kā dabūt mani Formulā 1, es būšu priecīgs par to. Protams, labākais variants būtu "Mercedes" komanda, tomēr diez vai šāda iespēja šobrīd pastāv. Tāpēc jāmeklē kāda alternatīva."

Izmantotie resursi:Read Motorsport - Breaking news and rumours...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties