22.07.2016. 14:04
"Mercedes" pirmās formulas komandas piloti Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs uzrādījuši labākos apļa laikus Ungārijas GP ievadā.

Šajā nedēļas nogalē Formula 1 čempionātā tiek aizvadīts posms Hungaroringa trasē, Ungārijā, uz kuru kā ierasts dodas arī daļa no Latvijas F1 līdzjutējiem. Ungārijas GP sacīkstes netālu no Budapeštas esošajā trasē tiks aizvadītas jau 31. reizi. Jāpiemin, ka pirms šī gada sacīkstes trasē uzklāts jauns asfalta segums.

Abi “Mercedes” piloti, kas Ungārijā V6 turbo motoru ērā nav uzvarējuši, labākos apļa laikus veica ar supermīkstā sastāva riepām. Rosbergs Hamiltonam zaudēja nedaudz vairāk par 0,2 sekundēm, kamēr 3. vietā esošais Sebastians Fetels no "Ferrari" līderim jau zaudēja 1,6 sekundes.

Uzreiz aiz komandas Fetela ierindojās Kimi Raikonens, bet aiz soma sekoja "Red Bull" braucēju duets Daniels Rikjardo un Makss Verstapens.

Pirmā treniņu sesija norisinājās bez lieliem incidentiem. Daži braucēji gan pieļāva kļūdas, trasē sagriežoties, bet visi spēja turpināt braucienus.

Otrā treniņu sesija gaidāma plkst. 15.00 pēc Latvijas laika.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties