24.12.2013. 10:30
Televīzijas kanāla HBO komentētājs, pazīstamais Lerijs Merčants uzskata, ka daudzi ir laimīgi par to, ka Adriens Broners (27-1, 22KO) pirms vairāk nedēļas piedzīvoja pirmo zaudējumu karjerā, piekāpjoties Markosam Maidanam (35-3, 31KO).

"Viņš sevi pārdod kā izklaidētājs un padarīja daudzus cilvēkus laimīgus ar to, ka zaudēja, tika sakauts," atzina Merčants. "Uz Broneru tika liktas lielas cerības, dažas no kurām viņš pats sev radīja, bet citas radīja apkārtējie, kuri cerēja, ka viņš būs nākotnes zvaigzne. Zaudējums bija vilšanās, mācība viņam, kas atstāja daudz jautājumu. Vai viņš svara kategoriju no 58.9 uz 63.5 kilogramiem mainīja pārāk ātri? Vai viņa paša cilvēki viņu ar skaļo reklamēšanu iegāza? Vai viņš pats bija nedaudz pašpārliecināts, vai viņam bija slikta kondīcija un tā tālāk."

Merčants gan norādīja, ka Broneram gan ir arī dažas pozitīvas lietas, kuras viņš apliecināja cīņā pret Maidanu: "Domāju, ka viņš parādīja dažas labas prasmes un nepadevās. Viņš atguvās cīņas beigu raundos un turpināja cīnīties un tā ir laba zīme. Taču viņš arī parādīja, ka ir viegli ievainojams. Būs interesanti pavērot, kā viņš mēģinās atjaunot savu statusu. Varbūt viņš ir ļoti spēcīgs vieglākajās svara kategorijās, bet tas, ko redzējām pret viduvējiem pretiniekiem. Tiesa, varbūt mēs nākotnē viņu redzēsim, kā īstenu svara kategoriju līdz 63.5kg un līdz 66.7kg bokseri."

Jāatgādina, ka 14.decembrī Adriens Broners, cīņas gaitā piedzīvojot divus nokdaunus, bet spējot atgūties, zaudēja Markosam Maidanam pēc punktiem ar 109:117, 109:115 un 110:115. Broners šķīrās arī no savas WBA čempiona jostas svarā līdz 66.7 kilogramiem.

Izmantotie resursi:Boxing NewsR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties