18.09.2015. 08:52
Nacionālās futbola līgas (NFL) otrās spēļu nedēļas pirmajā cīņā tikās Denveras "Broncos" un Kanzassitijas "Chiefs" un, pateicoties Džamāla Čārlza kļūdai izšķirošajās minūtēs, svinēja uzvaru ar 31:24.

Otrās nedēļas pirmā spēle, kas tika izspēlēta starp Denveras un Kanzassitijas komandām, izvērtās patiesi spraiga un pēc labākajiem Holivudas filmu paraugiem. Visas cīņas garumā abas komandas cīnījās plecu pie pleca un nevienai no tām galīgu un nesadeldējamu pārsvaru tā arī nebija izdevies iegūt, tāpēc mača likteni izšķīra detaļas.

Pirmais rezultatīvais uzbrukums spēlē tika veikts vien otrajā ceturtdaļā, kad Džamāls Čārls ienesa bumbu ieskaites zonā, bet trīs minūtes vēlāk Markuss Pīterss tajā pašā ieskaites zonā nogādāja Peitona Meninga neprecīzi raidīto un pārtverto bumbu.Tiesa, vēl līdz puslaika pārtraukumam tas pats Menings nodrošināja savai komandai neizšķirtu, jo Emanuels Sanderss un Virgils Grīns izcēlās ar piezemējumiem.

Spēles otrajā pusē vispirms abas komandas apmainījās ar tiešajiem brīvsitieniem, bet pēc tam, jau pēdējā ceturtdaļā, Nilss Deiviss atrada ceļu uz denveriešu gala zonu, kas arī ļāva mājniekiem izvirzīties vadībā. Tomēr, Denveras komanda nebija ar pliku roku ņemama, jo Menings noorganizēja vēl vienu skaistu un, kas vēl būtiskāk, efektīvu uzbrukumu, kurš noslēdzās ar Emanuela Sandersa atkārtotu atrašanu punktu zonā.

Uz to brīdi rezultāts kļuva 24:24, bet spēlēt bija atlicis 36 sekudes, kas lika domāt, ka pagarinājums šajā mačā ir neizbēgams, taču, pateicoties Džamālam Čārlzam, precīzāk, pateicoties viņa kļūdai, kas izpaudās bumbas zaudēšanā tiešā ieskaites zonas tuvumā, "Broncos" spēlētājs Bredlijs Robijs šo bumbu savāca un nogādāja tur, kur tā nepilnas desmit sekundes atpakaļ jau bija – ieskaites zonā.

Denvaras komandai šī bija ne tikai otrā uzvara pēc kārtas jaunajā sezonā, bet arī 13. uzvara pēc kārtas izbraukumā, kas ir atkārtots Sanfrancisko "49ers" rekords. Savukārt Peitonam Meningam šajā mačā izdevās sasniegt un pārsniegt 70 000 karjerā gūto jardu robežu (70 122), kļūstot vien par otro saspēles vadītāju NFL vēsturē, kuram tas ir izdevies. Pirmais un uz šo brīdi produktīvākais kvoterbeks NFL vēsturē ir Brets Fārvs, kurš ir guvis 71 838 jardus.

NFL otrās nedēļas spēles turpināsies jau svētdien, kad tiks aizvadīta lielākā maču daļa, bet noslēgsies šī spēļu kārta otrdien, kad laukumā dosies Indianapolisas "Colts" un Ņujorkas "Jets" vienības.

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa