31.07.2015. 16:45
Šajā nedēļas nogalē Kivoli trasē Igaunijā un nākamājā nedēļas nogalē Ķegumā tiks aizvadīti noslēdzošie divi Eiropas čempionāta posmi kvadraciklu klasē motokrosā. Kā kopvērtējuma līderis pēc aizvadītiem četriem posmiem uz Igauniju ir devies ''Ghetto MX Team'' komandas sportists Edgars Meņģelis. Viņa pārsvars pār tuvāko sekotāju, Nīderlandes sportistu Maiku van Grinsvenu ir vairāk kā solīds - 45 punkti, taču čempionāta ieskaitē priekšā vēl četri braucieni.

Atgādināsim, ka Meņģelis Eiropas čempionātu iesāka ļoti pārliecinoši - uzvarot pirmo divu posmu visos braucienos, kuri norisinājās Francijā un Itālijā. Trešajā posmā Dānijā Edgaram abos braucienos otrā vieta - ātrāks par talantīgo Latvijas sportistu bija jau pieminētais vicelīderis no Nīderlandes. Ceturtais posms jūnija sākumā norisinājās pašmāju trasē Stelpē un tas Latvijas sportistiem deva teorētiskas priekšrocības pār konkurentiem. Pirmajā secensību braucienā Meņģelis to apliecināja un izcīnīja uzvaru, taču otrajā piemeklēja tehniska problēma un pārtrūkušas ķēdes dēļ Edgars bija spiests izstāties. Taču neskatoties uz tehnisko neveiksmi, Meņģelis pirms noslēdzošajiem diviem posmiem ir iekrājis 45 punktu handikapu, kas ar optimismu ļauj cerēt, ka šogad Latvijai ir vēsturiska iespēja izcīnīt Eiropas kvadraciklu motokrosa galveno titulu.

Jautāts par noskaņojumu pirms pēdējiem diviem posmiem, Meņģelis atzīst, ka neliels uztraukums ir, taču ir lieliskā formā un gatavs cīņai par sava mūža nozīmīgāko titulu. Igaunijas trase sportistam nav sveša un to viņš vērtē visai atzinīgi. Kā galvenos konkurentus cīņā par uzvaru Igaunijas posmā Edgars šoreiz min mājiniekus, jo pēdējo divu gadu laikā kvadraciklu klase kaimiņvalstī attīstās ļoti strauji - darbs tiek veikts ļoti profesionāli un izaugusi jauna, ļoti perspektīva sportistu paaudze. Meņģelis uzsver, ka uz pēdējiem diviem posmiem raugās ļoti pragmatiski un galvenais uzdevums ir cīņa par kopvērtējumu - jāaizvada četri stabili braucieni.

Brīvie treniņbraucieni un kvalifikācijas sesija tiks aizvadīta sestdien, bet svētdien divi finālbraucienu, kuros tiks noskaidroti posma uzvarētāji.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties