10.12.2012. 08:49

Vasarā Melnkalnes handbolistes sagādāja pārsteigumu Londonas olimpiskajās spēlēs - spēļu debitantes ieguva sudraba medaļas. Tagad viņas ir tuvu tam, lai kā pirmās iekļūtu pusfinālā Eiropas čempionātā Serbijā.

C un D grupu labāko komandu sešnieka pirmās kārtas spēlē Melnkalne ar 28:26 pārspēja Ungāriju un tagad tās rēķinā ir 6 punkti. Pirmo puslaiku olimpiskās vicečempiones uzvarēja ar 15:9, pēc pārtraukuma viņas panāca pat 7 vārtu pārsvaru, taču ne velti Ungārijas izlase izgāja no apakšgrupas ar 4 punktiem un ir viena no šā turnīra favorītēm - 49. minūtē rezultāts bija 22:22. Neizšķirts - 26:26 - bija arī 2.17 pirms beigām, taču abus pēdējos vārtus šajā mačā guva Katarina Bulatoviča un atnesa Melnkalnei uzvaru. Panākums nākamajā spēlē pret Vāciju jau var nodrošināt Melnkalnei vietu pusfinālā.Citās šīs grupas spēlēs Rumānija ar 31:26 pieveica Spāniju, bet Krievija otro reizi šajā turnīrā izglābās no zaudējuma - šoreiz neizšķirts 26:26 ar Vāciju, kaut otrā puslaika vidū vācietes bija vadībā ar 23:17. Turklāt Krievijas izlasei pēdējās sekundēs bija iespēja gūt arī uzvaras vārtus, taču Tatjanas Hmirjovas metienu atvairīja vārtsardze Klara Volteringa.Tagad Melnkalnei ir 6 punkti, Ungārijai - 4, Rumānijai - 3, Spānijai un Krievijai - pa 2, bet Vācijai - 1 punkts. Pusfinālā iekļūs pirmās divas komandas.

A un B grupu sešiniekā šodien tiksies čehija (0 punktu) un Dānija (2), Norvēģija (4) un Francija (2), kā arī Serbija (2) un Zviedrija (2). Serbijas un Zviedrijas izlašu maču tiesās Renārs Līcis un Zigmārs Stoļerovs.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA