02.04.2015. 14:53
Viens no talantīgākajiem savas paaudzes lietuviešu basketbolistiem Dovīds Rediks melojis Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) komandai Jēkabpils par sava tēva nāvi, tāpēc vienība gatavojas ar spēlētāju lauzt līgumu, sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja kluba direktors Juris Bobrovs.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Rediks izlaidis iepriekšējās divas Jēkabpils spēles un laukumā nav devies kopš 14.marta.

Bobrovs stāstīja, ka klubam nav informācijas, kur pašlaik atrodas 22 gadus vecais spēlētājs, kurš karjeras laikā regulāri iekūlies dažādos skandālos, tāpēc viņam jau līdz šim bija problemātiski atrast klubu dzimtenē. "Ielikām līdzjūtību laikrakstā par viņa tēva nāvi. Viņš uz pāris dienām atgriezās, bet pēc tam atkal pazuda."

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka spēlētājs pēc pazušanas uzdzīvojis Rietumeiropā.

"Pagaidām gaidām tikšanos ar viņu. Visdrīzāk, ka lauzīsim līgumu, tomēr šobrīd nav ar ko, jo spēlētājs ir pazudis," stāstīja Bobrovs.

Rediks sezonas pirmajā pusē spēlēja Jēkabpils sīvākās konkurentes Barons/LDz sastāvā, kur trijos mačos vidēji izcēlās ar 14,7 punktiem. Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, arī tur viņš nav izcēlies ar labu uzvedību, tāpēc pieņemts lēmums nepagarināt ar spēlētāju līgumu pēc pārbaudes laika.

Rediks Jēkabpils komandai pievienojās pašās janvāra beigās, bet jau tika atzīts par februāra labāko spēlētāju līgā. Viņš šajā vienībā septiņos mačos vidēji guva 15,1 punktu, izcīnīja 5,6 atlēkušās bumbas, izpildīja piecas rezultatīvas piespēles un izprovocēja 5,6 noteikumu pārkāpumus, kas vidēji deva 15,9 efektivitātes koeficienta punktus.

Rediks dzimis 1992.gadā. Viņš kļuvis par Eiropas čempionu U-16, U-18 un U-20 vecuma grupās, kā arī 2011.gadā Latvijā arī kļuva par pasaules čempionu U-19 vecumā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties