27.02.2015. 17:01
Latvijas vadošais bobsleja pilots Oskars Melbārdis kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu ieņem 2.vietu pēc pasaules čempionāta pirmās dienas Vinterbergas trasē Vācijā, tikmēr negaidīti augstajā 3.vietā ir mūsu nomināli trešais pilots Uģis Žaļims ar stūmēju Intaru Dambi. Vēl viena Latvijas ekipāža Oskars Ķibermanis/Vairis Leiboms ieņem 9.vietu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pārliecinošs līderis pēc diviem braucieniem ir vācietis Frančesko Frīdrihs.

Iepriekš pēc pirmā brauciena līderis bija Frīdrihs, kuram tikai 0,04 sekundes zaudēja tautietis Rihards Elsners, bet Žaļims/Dambis (+0.15 sekundes) bija trešie. Melbārdis pat ar labāko starta laiku (5.14) līderim zaudēja 0.32 sekundes un ieņēma vien 7.vietu, bet Ķibermanim (+0.42) dalīta 9.pozīcija.

Otrajā braucienā Ķibermanis/Leiboms uzlaboja starta laiku un ieņem 9.pozīciju pēc pirmās dienas, līderim zaudējot 0,84 sekundes. Tikmēr Melbārdis/Dreiškens krietni uzlaboja pirmā brauciena rezultātu un pakāpās no 7. uz 2.vietu (+0.46 sekundes aiz Frīdriha), par 0,02 sekundēm apsteidzot Žaļimu.

Ceturtais negaidīti ir Dienvidkorejas divnieks ar pilotu Vonu Jondžonu, kas tikai 0,06 sekundes zaudē Žaļima ekipāžai, bet sešinieku noslēdz divas Vācijas ekipāžas ar pilotiem Johanessu Lohneru un Rihardu Elsneru, kurš otrajā braucienā zaudēja četras pozīcijas.

Pasaules čempionāta godalgas sportisti sadala četru braucienu summā. Abi pārējie braucieni norisināsies svētdien, sacensības no plkst. 11.25 vērojamas LTV7 tiešraidē.

Tikmēr sacensības četrinieku ekipāžām norisināsies pēc nedēļas.

Astoņos Pasaules kausa (PK) posmos Melbārdis divnieku sacensībās labāko trijniekā bija septiņas reizes, izcīnot divus panākumus un piecas reizes būdams otrais.

Kā zināms, Melbārdis februārī kļuva par tikai piekto pilotu bobsleja vēsturē, kurš vienā sezonā triumfējis PK gan divnieku, gan četrinieku ieskaitē.MS GYM, SIA Jaunā 16, Jēkabpils, LV-5201
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties