13.12.2014. 22:10
Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu sestdien izcīnīja 3.vietu Pasaules kausa (PK) 1.posma sacensībās četriniekiem Leikplesidas trasē, ASV. Melbārdi no sudraba šķīra trīs, bet no pirmās vietas - četras sekundes simtdaļas.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmajā braucienā no līdera Maksimiljana Arnta (Vācija) Latvijas ekipāža, kas uzrādīja labāko starta laiku (5.01), atpalika astoņas sekundes simtdaļas. Tiesa, vicelīderu godu mūsējie dalīja ar Krievijas pilota Aleksandra Kasjanova pilotēto četrinieku. Tikai 0.08 sekundes atpalika amerikāņa Nika Kaningema un kanādieša Džastina Kripsa ekipāžas, kas dalīja 4.vietu.

Otrs Latvijas četrinieks ar pilotu Oskaru Ķibermani un stūmējiem Vairi Leibomu, Raivi Zīrupu un Helviju Lūsi līderiem zaudēja 0.43 sekundes un pēc pirmā mēģinājuma ieņēma 8.vietu.

Otrais brauciens nebija sekmīgs Ķibermanim, kurš pēc sānslīdes trases atslēgas vietā atkrita uz dalītu 10.pozīciju (+1.13). Tikmēr Melbārža pilotētais četrinieks atkal uzrādot labāko starta laiku (4.96) par trim simtdaļām braucienā tomēr piekāpās Kasjanovam, jo arī nokļūdījās turpat, kur iepriekš Ķibermanis. Līderis Arnts par sekundes simtdaļu pamanījās apsteigt krievu, sezonu sākot ar zeltu.

Otrā brauciena ievadā viens pēc otra krita Brazīlijas un Dienvidkorejas četrinieki (pirmajā braucienā tāds pats liktenis piemeklēja Vācijas trešo ekipāžu ar pilotu Niko Valteru), kas nedaudz iekavēja turpmāko sacensību gaitu. Nedaudz vēlāk sekoja ceturtais kritiens sacensībās - šoreiz nepaveicās vēl vienam vācietim Frančesko Frīdriham, kurš piektdien bija labākais divnieku sacensībās.

Startēja 17 četrinieku ekipāžas, no kurām finišēja 14, pie ieskaites tika arī Frīdrihs (+7.58).

Diena.lv jau vēstīja, ka Melbārdis kopā ar Dreiškenu izcīnīja 2.vietu sestdien notikušajās sacensībās divniekiem.Tukuma jātnieku sporta klubs "Pakaviņi", Smārdes p., Engures n., LV-3129
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties