13.12.2014. 22:15

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

(papildināts ar Oskara Melbārža un trenera Sanda Prūša teikto) Melbārdis no uzvarētāja Vācijas pilota Maksimiliana Arnda divu braucienu summā atpalika sekundes četras simtdaļas. Arnds divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 49,31 sekundes, kas viņam ļāva tikai par vienu simtdaļu apsteigt otrās vietas ieguvēju Krievijas pilotu Aleksandru Kasjanovu.

Pēc pirmā brauciena vadībā bija Arnda ekipāža, kas par 0,08 sekundēm apsteidza Melbārdi un Kasjanovu, kuri dalīja otro vietu. Ķibermaņa ekipāža tobrīd 17 pilotu konkurencē ieņēma 8.vietu 0,43 sekundes aiz Arnda.

Ķibermanim otrajā braucienā kļūdas trases vidusdaļā liedza saglabāt iepriekš izcīnīto pozīciju. Arndam viņš summā zaudēja 1,13 sekundes.

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis telefonsarunā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka situācija pēc kritieniem otrajā braucienā bija nervoza. Viņš atzina, ka Melbārdim viena kļūda tuvāk trases lejasdaļai maksāja augstāku vietu un, iespējams, uzvaru. Prūsis atgādināja, ka Leikplesidā ir sarežģīta trase, taču tā bija labā stāvoklī, un tikai braukšanas vainas izraisīja kritienus, kam pietiek pat ar sīkām kļūdām.

Savukārt Melbārdis intervijā organizatoriem teica, ka Leikplesida ir viņa iecienītākā trase, un ar savu veikumu tajā viņš ir apmierināts.

Sarežģītajā trasē četras ekipāžas nokrita, tostarp trīs kritieni bija otrajā braucienā, kad finišu ar sliecēm gaisā sasniedza dienu iepriekš divnieku sacensībās uzvarējušais Vācijas pilots Frančesko Fridrihs. 

Melbārdis startēja ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu, savukārt Ķibermaņa četrinieku iestūma Helvijs Lūsis, Raivis Zīrups un Vairis Leiboms.

Jau vēstīts, ka piektdien divnieku sacensībās Melbārža ekipāža bija otrā, turpretim Ķibermanis ierindojās 12.vietā.

Eiropas kausa posmā četrinieku sacensībās Kēnigszē, Vācijā, Uģis Žaļims ar stūmējiem Kristapu Kalniņu, Jāni Jansonu un Intaru Dambi sestdien ieguva 9.vietu. Izlases jaunais pilots Matīss Miknis nebija 23 startējušo ekipāžu vidū.

Pasaules kausa sezona nākamajā nedēļā turpināsies ar otro posmu Kalgari, Kanādā.Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties