01.02.2015. 13:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks ieguva 7. vietu un bija septītais arī Eiropas čempionāta ieskaitē. 

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu bija ātrākie divu braucienu summā un finišēja pēc minūtes un 56,61 sekundes. Aleksandra Kasjanova pilotētā Krievijas ekipāža atpalika 0,28 sekundes un ieguva sudraba medaļas, bet par bronzas laureātiem kļuva vācieša Frančesko Fridriha četrinieks, kas uzvarētājiem zaudēja 0,52 sekundes.

Ķibermaņa četrinieks 26 gadus vecajam Melbārdim zaudēja 1,24 sekundes un apsteidza 16 no 23 ekipāžām. 

Pirmajā braucienā Melbārdis kļuva par līderi un ieguva 0,32 sekunžu pārsvaru pār Kasjanovu, bet trešās vietas īpašniekam šveicietim Riko Peteram latvieši bija priekšā 0,58 sekundes. Ķibermanis ar stūmējiem Helviju Lūsi, Raivi Zīrupu un Vairi Leibomu bija astotie 1,04 sekundes aiz līderiem.

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis telefonsarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka otrais brauciens Melbārdim bija nervozāks, taču piebilda, ka "tā jau ir vēsture". Septītā vieta Ķibermanim ir labi, teica Prūsis. Ķibermanis gan otrā brauciena ieskrējienā savainoja īkšķi.

Melbārdis pēc uzvaras intervijā rīkotājiem sacīja, ka ir ļoti priecīgs un pateicās saviem stūmējiem. Viņš arī atzina, ka nedaudz paveicās ar pirmo starta pozīciju pirmajā braucienā. 

Uģa Žaļima pilotētais četrinieks svētdien Vinterbergā, Vācijā, ieņēma 7.vietu sezonas pēdējās sacensībās Eiropas kausa izcīņā. Startējot ar stūmējiem Kristapu Kalniņu, Jāni Jansonu un Intaru Dambi, Žaļims divu braucienu summā no uzvarētāja Itālijas pilota Simones Bertaco atpalika 0,96 sekundes. Startēja 11 ekipāžas.

Nākamajā nedēļas nogalē bobslejisti un skeletonisti Pasaules kausa sezonu turpinās priekšpēdējā posmā Īglsā, Austrijā, kur Latvijas izlasē būs trīs bobsleja ekipāžas. Pasaules kausa izcīņa noslēgsies vēl nedēļu vēlāk olimpiskajā Soču trasē, bet sezonas svarīgākie starti sāksies februāra beigās pasaules čempionātā Vinterbergā.Vjačeslava Bondarenko Judo skola Liepājas 3b, Rīga, LV-1002
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties