04.01.2014. 13:19

Pēc pirmā brauciena Latvijas ekipāža ar stūrmani Oskaru Melbārdi un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jānis Strengu ieņēma 7.vietu, bet līderis bija vācietis Maksimiljans Arnds.

Melbārdis ar stūmējiem pirmajā braucienā uzrādīja laiku 55.12 sekundes.

Tikmēr otra Latvijas ekipāža Oskars Ķibermanis, Vairis Leiboms, Raivis Broks un Helvijs Lūsis pirmajā braucienā uzrādīja laiku 55.42 sekundes un atradās 16.vietā.

Otrajā braucienā Melbārdis pakāpās par vienu pozīciju un kopvērtējumā ierindojās sestajā vietā, bet Ķibermaņa kvartets divu braucienu summā uzrādīja 14.rezultātu.

Sacensībās uzvarēja Arnds, otrais palika vācietis Frančesko Frīdrihs, bet trešā vieta krievu pilota Aleksandra Zubkova četriniekam.

Melbārdis uzvarētājiem zaudēja 0.35 sekundes, tikmēr Ķibermanis 0.88 sekundes.

Svētdien turpat Vinterbergā sportisti aizvadīs vēl vienas četrinieku sacensības. Šādu kārtību paredz jaunais sacensību reglaments