15.01.2017. 13:17

Pēc izlozes Melbārdim/Dreiškenam/Vilkastem/Strengam bija devītais starta numurs. Jau pirmajā braucienā labākais laiks, vēl trijniekā vāciešu Hāfera un Buhmillera ekipāžas. Otrajā braucienā ledus bija vēl ātrāks, mūsējiem vakardienas trases rekorda atkārtojums un pārliecinoša uzvara summā. Hāfers atpalika par 0,56 sekundēm, Buhmillers par 0,66 sekundēm. Arī abos starta ieskrējienos mūsējiem labākais laiks.

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis: "Ir tiešām labi, maksimālo programmu te izpildījām - trīs uzvaras. Šodien jau arī drusku eksperimentējām, bet tāpat bijām pirmie, pagaidām viss iet pēc plāna ar lielā Oskara atgriešanos. Vakar man prieks arī par Ķibermani Pasaules kausā, to skatījos televīzijā. Jaunnedēļ jau atkal visi būsim kopā Sanktmoricā."

Jaunnedēļ Sanktmoricas trasē notiks pasaules kausa izcīņas piektais sezonas posms, kurā visi trīs Latvijas piloti atkal startēs kopā.

Izmantotie resursi:Melbārža četrinieks uzvar vēl vienā Eiropas...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties