20.11.2013. 11:46
Pasaulē strauji tuvojas noslēgumam PK2014 atlases cikls. Meksikas valstsvienība kļuva par 31.izlasi, kura nodrošināja vietu finālturnīrā. Pēc pārliecinošās uzvaras pirmajā spēlē (5:1), arī atbildes mačā meksikāņi tika galā ar Jaunzēlandes pretestību, pārspējot Okeānijas zonas vadošo komandu ar 4:2.

Meksikas futbola valstsvienība šorīt oficiāli nodrošināja vietu Brazīlijā notiekošajā PK2014 finālturnīrā. Pateicoties Oribes Peraltas trim gūtajiem vārtiem, meksikāņi ar 4:2 Velingtonā pārspēja Jaunzēlandes futbolistus.

Atbildes spēlei gan bija vairāk formāls raksturs, jo Meksika bija teju garantējusi ceļojumu uz Brazīliju pēc pārliecinošās uzvaras Mehiko (5:1).

Arī atbildes spēlē Meksika neatstāja nekādus variantus, līdz 33.minūtei "hat-trick" noformējot "Santos Laguna" uzbrucējam Oribem Peraltam.

Kriss Džeimss un Rorijs Falons ar diviem vārtiem otrā puslaika izskaņā sagādāja jaunzēlandiešiem cerības uz neizškirtu atbildes spēlē, tomēr Karloss Penja 86.minūtē panāca 4:2 Meksikas labā.

Meksika kļuvusi par 31.valsti, kas nodrošinājusi vietu PK finālturnīrā. Atlikušo ceļazīmi uz Brazīliju sadalīs Urugvajas un Jordānijas izlases, kuras Urugvajas galvaspilsētā Montevideo jau šonakt aizvadīs atbildes spēli. Summā iznākums jau ir praktiski zināms – pirmajā spēlē Jordānijā Urugvaja bija pārāka ar 5:0.