04.11.2013. 10:36

Mejeris laukumā pavadīja 15 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem, taču latvietis bija neprecīzs savā vienīgajā tālmetiena mēģinājumā. Tāpat Mejeris tika pie četrām atlēkušajām bumbām, vienas rezultatīvas piespēles un vienas pārtvertas bumbas, kā arī bloķēja divus metienus un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu, kas viņam deva deviņus efektivitātes koeficienta punktus.

«Fuenlabrada» komanda otrās un trešās ceturtdaļas gaitā spēja gūt tikai 12 punktus, šajā laikā nonākot iedzinējos ar 15 punktiem.

Jau ziņojām, ka Dairis Bertāns svētdien guva 22 punktus, bet viņa pārstāvētā «Bilbao Basket» vienība ar 75:92 (18:23, 19:26, 16:16, 22:27) izbraukumā zaudēja Madrides «Real».

Taāpat teicamu individuālo sniegumu ACB mačā sestdien nodemonstrēja arī gados jaunais Kristaps Porziņģis (12 punkti), bet viņa pārstāvētā Seviljas «Cajasol» komanda ar 82:62 (19:15, 21:10, 19:23, 23:14) savā laukumā uzvarēja ULEB Eirolīgā spēlējošo Vitorijas «Laboral Kutxa».

«Cajasol» un «Fuenlabrada» komandas četrās spēlēs izcīnījušas pa vienai uzvarai, kas kopvērtējumā pašlaik atvēl attiecīgi 12. un 14. vietu, bet «Bilbao Basket» ar četriem zaudējumiem ir pēdējā, 18. pozīcijā. Bilbao klubs pašlaik ir vienīgais turnīrā, kas vēl nav ticis pie uzvarām.