05.05.2013. 12:07

Šorīt Lasvegasā cīņā par WBC titulu svarā līdz 66.7 kilogramiem amerikānis Floids Meivezers (44-0, 26KO) pēc punktiem pieveica savu tautieti Robertu Gerero (31-2-1, 18KO), nosargājot sev piederošo titulu.

Cīņas sākums aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr neliels un ne pārāk izteikts pārsvars pirmajos raundos bija Gerero. Trešajā raundā Meivezers pakāpeniski sāka pārņemt iniciatīvu un viņa uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki.

Arī cīņas otrajā pusē Meivezera meistarība un pieredze izpaudās arvien izteiktāk. Neskatoties uz to, ka Meivezers ir sešus gadus vecāks par Gerero (Meivezeram ir 36), WBC čempions bija arī ātrāks un veiksmīgāk kustējās ringā. Tāpat Meivezers krietni biežāk par oponentu izdarīja precīzus sitienus, pašam Gerero liedzot daudz izpausties.

Cīņai noslēdzoties visi trīs tiesneši ar 117:111 atdeva uzvaru Meivezeram, kuram tas bija 44.panākums profesionālā boksera karjerā. Paredzams, ka nākamo cīņu Meivezers aizvadīs rudenī, viens no potenciālajiem pretiniekiem – 22 gadus vecais WBC un WBA čempions svarā līdz 69.9 kilogramiem, meksikānis Sauls Alvaress (42-0, 30KO).Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties