25.11.2017. 21:26

EEVZA čempionātā volejbolā Latvijas U-17 meiteņu izlase laukumā gāja gan dienas pirmajā, gan pēdējā mačā. Pirmajā ar 3:0 (16, 11, 7) tika pārspētas grupas pastarītes Armēnijas volejbolistes, bet vakara spēlē ar 3:0 (22, 24, 16) tika pievarētas arī mājinieces, Gruzijas valstsvienība.

“Favorītu statusu apliecinājām,” no Tbilisi pavēstīja izlases vecākais treneris Pāvels Seļivanovs. “Pret Gruziju gan laukumā bija kā vienmēr – uztraukums, spēle ar mājiniekiem, pēc tam situācijas glābšana un, paldies dievam, uzvara. Pret armēnietēm laukumā tika visas spēlētājas, pret Gruziju – vismaz desmit. Teikšu banālo frāzi: “Ar rezultātiem šodien esmu apmierināts, ar spēli – ne visai.” Rīt mačs ar Igauniju jāuzvar, un viss!”

Citās spēlēs tika fiksēti šādi rezultāti:Lietuva – Ukraina 0:3 (-12, -11, -17)Armēnija – Igaunija 0:3 (-8, -7, -24)Latvijas spēļu kalendārs:23. novembrisLatvija – Lietuva 3:2 (-18, -19, 18, 12, 11)24. novembrisLatvija – Ukraina 1:3 (-22, -20, 19, -15)25. novembrisLatvija – Armēnija 3:0 (16, 11, 7)Latvija – Gruzija 3:0 (22, 24, 16)26. novembris10:00 Latvija – Igaunija# Latvijas laiks

U-18 puišu izlase spēles aizvada Minskā, kur pulcējusies spēcīga kompānija. Ģirta Mārtiņsona vadībā puiši šodien piedzīvoja otro zaudējumu, piekāpjoties Ukrainai ar 1:3 (-32, -16, 26, -15).

“Spēle bija emocionāla, ar spriedzi,” par cīņu pastāstīja Ģirts Mārtiņsons. “Iesākām labi, bet seta vidū nomīkstinājām servi, un ukraiņi izvirzījās vadībā. Galotnē panācām 24:22, bija mums divas setbumbas, taču pārliecības trūkums, kļūdiņas servju uzņemšanā un varbūt arī ne tie labākie cēlāja lēmumi noveda pie zaudēta seta.

Pēc tam bija grūti atgriezties spēlē, un pārliecinoši zaudējām otro setu. Bija daudz kļūdu servēs, paši nenoturējām servju uzņemšanu, kas noveda pie smagas cīņas ar ukraiņu bloku. Trešajā setā nodemonstrējām raksturu, bijām priekšā, bet galotnē atkal ar savām kļūdām uzvarējām tikai ar 28:26.

Ceturtajā setā ukraiņi ar labu servīti atspieda mūs no tīkla, bija kļūdas uzbrukumā, komanda sabruka, un līderis laukumā īsti neuzradās. Brīžiem laba spēle bija Robertam Kļaviņam, bet arī viņš grūtajos brīžos komandu uz priekšu nepavilka.

Rīt mums būs divas spēles. Azerbaidžānas izlase šajā kompānijā ir pastarīte, un dosim vairāk iespējas rezervistiem. Komandā gan mums spēlētāji ir diezgan līdzvērtīgi – kāds spēlējis vairāk, kāds mazāk –, bet rīt pirmajā mačā pie spēlēšanas tiks tie, kas laukumā bijuši mazāk. Arī, lai pietaupītu spēkus pret Igauniju, kam rīt būs tikai viens mačs un kuras spēlētāji būs svaigāki.”

Citās spēlēs tika fiksēti šādi rezultāti:Azerbaidžāna – Krievija 1:3 (24, -20, -15, -14)Baltkrievija – Igaunija 3:1 (21, -18, 27, 25)Krievija – Igaunija 3:0 (18, 19, 21)

Latvijas spēļu kalendārs:24. novembrisLatvija – Krievija 3:0 (22, 16, 19)Latvija – Baltkrievija 1:3 (-18, 24, -19, -29)25. novembrisLatvija – Ukraina 1:3 (-32, -16, 26, -15)26. novembris09:00 Latvija – Azerbaidžāna13:00 Latvija – Igaunija# Latvijas laiks

Izmantotie resursi:volejbols.lv

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA