04.12.2015. 11:25
Pēc vakar izcīnītās uzvaras (86:59) ''Aldaris'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēles pret jelgavniekiem Rīgas VEF centra pozīcijas spēlētājs Mārtiņš Meiers atzīmēja, ka rīdzinieki centušies izmantot to, ka ''Jelgavai'' groza apakšā centimetru bija krietni mazāk.

Pēc spēles savu komentāru sniedza arī Mārtiņš Meiers: ''Pirms spēles runājām, ka jāspiež uz apakšu, jo viņiem nav izteiktu garo spēlētāju. Tāds arī bija spēles uzstādījums. Iesākām ļoti šķidri aizsardzībā, viņi iemeta daudz trakus metienus, tāpēc šovakar bija arī jāpamokās. No sākuma modāmies, pēc tam atkal iemigām, bet beigās nolauzām līdz galam.

Vairāk tomēr jāskatās, kā spēlējam aizsardzībā, jo ļoti daudz iekrītam spēlēs viens pret vienu. Otrajā puslaikā vairāk centos pakustināt bumbu apkārt. Centos atdod sevi laukumā un palīdzēt komandai. Pēc katras spēles skatos video, cenšos palabot savu spēli un tad jau lēnām uz augšu.''

''Protams, ka bijām gaidījuši agresīvu spēli no viņiem. Mēs jau labi spēlējām. Pirmās desmit spēles minūtes, kad kontrolējām spēli, arī trešās ceturtdaļas beigu daļu, bet, lai uzvarētu šādu komandu mums ir jābūt pilnā sastāvā. Eliots, garais spēlētājs, bija slims, nebija trenējies, Rubenis ceru, ka atgriezīsies otrdien. Ir vairāki blakusapstākļi, kas šovakar patraucēja.

Domāju, ka parādījām raksturu. Mīnus 27 neko neatspoguļo no šīs spēles. Teikšu puišiem, ka darījām labu darbu, bet dažreiz nepieņēmām pareizos lēmumus. Pēc trešās ceturtdaļas varbūt pietrūka spēka, palikām nedaudz pasīvi. Tas ir saprotams, jo mums ir jauna komanda, bet ceru, ka viņi mācīsies un nākotnē noteikti būs labāk. VEF šovakar savu 12. spēlētāju izlaida tikai pēdējā minūtē,'' tā pēc spēles ''Jelgavas'' galvenais treneris.

Izmantotie resursi:Sports | Jelgavas Vēstnesis - portāls katram...straume.lmt.lv / Sports / VEF Rīga - BK Jelgava

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana