14.12.2017. 11:44

Šorīt Mārtiņa Meiera profilā Instagram parādījās ieraksts, kurā basketbolists pateicās Kazaņas "Unics" par sadarbību un norādīja, ka viņam laiks doties tālāk. Vēlāk tas tika izdzēsts. Tomēr Meiera aģents Raivis Ušackis atklāja, ka spēlētājs Kazaņā nepaliks un ka tiek meklēti varianti, kur turpināt karjeru. Līgums vēl nav lauzts, jo notiek sarunas par darījuma finansiālo pusi.

Kā norādīja Ušackis, ir piedāvājumi gan no Krievijas, gan no Eiropas klubiem, savukārt Latvijas virziens netiek uzlūkots, jo finansiālajā ziņā neviens pašmāju klubs nespēj piedāvāt konkurētspējīgu atalgojumu. Iespēju, ka Meiers neparādīsies nevienā Latvijas vienībā, Ušackis novērtēja ar 101%.

VTB līgā Meiers piedalījās tikai divās spēlēs – 15. oktobrī izcīnītajā uzvarā pret Tallinas "Kalev" viņš iemeta četrus punktus, bet 3. decembrī pret Maskavas apgabala "Khimki" latvietis laukumā bija tikai 69 sekundes un punktus neguva, Kazaņas "Unics" izcīnot uzvaru ar +1. Ar sešiem panākumiem septiņās cīņās "Unics" ir ceturtajā pozīcijā.

Savukārt ULEB Eirokausā viņš aizvadīja sešus mačus, vidēji laukumā pavadot sešas minūtes un gūstot divus punktus, kā arī savācot 1,2 atlēkušās bumbas. Ar piecām uzvarām astoņās spēlēs Kazaņas vienība, kas pērn spēlēja Eirolīgā, kvalificējusies nākamajai kārtai.

Pirms neilga laika Meiers tika svītrots no VTB līgas pieteikuma. Krievijā viņš laukumā netika leģionāru limita dēļ, kamēr Eiropā spēļu prakse bija biežāka, taču tāpat nepietiekama. Ārzemēs tiek meklēts klubs, kas piedāvās ne tikai konkurētspējīgu atalgojumu, bet arī vērā ņemamu spēles laiku, pauda Ušackis.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties