22.09.2013. 12:48
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības centra spēlētājs Mārtiņš Meiers sestdien, 21. septembrī, ar uzvaru debitēja Vācijas Bundeslīgas kluba "Mitteldeutscher" sastāvā, palīdzot "vilkiem" sagraut Čehijas komandu "Dečin" ar rezultātu 85:55.

Jūrmalas un Ventspils basketbola skolu audzēknis Meiers jaunajā darba vietā ieradās ceturtdien. Divas dienas vēlāk viņš pirmo reizi iemēģināja Vaisenfelseras sporta zāles dēļus, palīdzot “Mitteldeutscher” apspēlēt viesus no Čehijas.

Pirmaja puslaikā mājinieki bija pārāki ar 41:26, bet pirms pēdējās ceturtdaļas palielināja pārsvaru līdz divdesmit pieciem punktiem – 66:41. Nākamajās piecās minūtēs “vilki” nespēja gūt punktus no spēles un kaislības sita augstu vilni. Mājinieku galvenais treneris Silvano Poropats saņēma divas tehniskās piezīmes, tādējādi būdams spiests atstāt zāli.

“Mitteldeutscher” uzvara apšaubīta netika (85:55), taču Poropats bija neapmierināts. “Pārbaudes spēlēs rezultāts nav tik svarīgs, taču parādītais sniegums nepatika. Izņemot atsevišķus periodus otrajā un trešajā ceturtdaļā, mūsu aizsardzībā bija daudz trūkumu. Dečina aizvadīja divas spēles divās dienās, savukārt mēs bijām atpūtušies, taču neizskatījāmies svaigi. Vienmēr jāspēlē ar pilnu atdevi.”

Mārtiņš Meiers debijas spēlē guva 9 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:Mitteldeutscher Basketball Club - Die Wölfe...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230