04.09.2014. 15:44
Konitinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Zagrebas "Medveščak" ziemeļamerikāņu hokejisti Marks Katičs, Edrjū Marejs, Maiks Glumaks un Marks Dekaničs jaunajā sezonā skaitīsies vietējie spēlētāji, jo aizvadītajā vasarā viņi saņēma horvātu pases, informē Balkānu klubs.

2014-2015 sezonā šī kluba pieteikumā jābūt septiņiem vietējiem vai Krievijas hokejistiem, savukārt pagājušajā sezonā vajadzēja būt tikai pieciem. Gatavoties jaunajai sezonai, horvātu klubs ir labi pastrādājis ar spēlētājiem un dokumentiem - pilsonības noformēšana nodrošina vietējo skaita palielināšanu.

Horvātijas galvaspilsētas klubam pieteikumā šosezon ir pat 9 vietējie spēlētāji: vārtsargi Marks Dekaničs un Mate Tomļenovičs, aizsargi Marks Katičs, Saša Martinovičs, Marks Popovičs, uzbrucēji Dario Kostovičs, Natans Perkovičs, Endrjū Marejs un Maiks Glumaks. Zagrebas klubs jau domā uz priekšu, jo no 2016-2017 sezonas būs vajadzīgi jau 10 vietējie. Turklāt tā ir arī iespēja pastiprināt Horvātijas nacionālo izlasi.

Kā jau ziņots, novembrī Zagrebas "Medveščak" tika atzīts par labāko sporta zīmolu Horvātijā, bet pavasarī horvātu klubs savā KHL debijā pārliecinoši kvalificējās Gagarina kausa izcīņai.

Jauno sezonu horvātu klubs sāk jau šovakar Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, kur tiksies ar vietējo "Slovan".

Izmantotie resursi:www.medvescak.comwww.rsport.ruBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties