22.06.2015. 22:06
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Minesotas "Timberwolves", kurai pieder gaidāmā drafta pirmā izvēle, esot informējusi Karlu Entoniju Taunsu, ka viņš tikšot draftēts ar pirmo numuru, atsaucoties uz avotu, vēsta televīzijas kanāls "SportsNet New York".

"Nav šaubu - Taunss dosies uz Minesotu," sacījusi situācijai pietuvināta persona. "Flips Saunderss, "Timberwolves" prezidents un galvenais treneris, sākumā vēlējās draftēt Džahilu Okaforu, bet pēc tam, kad Karls Entonijs Taunss ieradās pilsētā, tika sarīkots treniņš, kurā piedalījās abi. Pēc tam Entonijs Taunss tika informēts, ka viņš būs drafta pirmais numurs."

Gadījumā, ja tā arī notiks, Karls Entonijs Taunss pievienosies vēl diviem drafta pirmajiem numuriem - Entonijam Benetam un Endrjū Viginsam. Iespējams, ka "Timberwolves" komandu pārstāvēs tikai divi drafta pirmie numuri, jo Minesota ir gatava aizmainīt Entoniju Benetu.

Paredzams, ka pirmajā gadā Taunss varētu nopelnīt 5,7 miljonus ASV dolāru, bet kopējā četru gadu līguma vērtība varētu būt 26,6 miljoni. "Tā būtu svētība, un tas būtu gods spēlēt Minesotā, būtu iespēja pārstāvēt lielisku organizāciju un mācīties no tik lieliska padomdevēja kā Kevins Gārnets," maijā sacīja Taunss. Interesanti, ka "Timberwolves" ir vienīgā komanda, kuras treniņos Taunss ir piedalījies.

Čads Fords, ESPN basketbola apskatnieks, šodien pavēstīja, ka Losandželosas "Lakers", kura ir izrādījusi pastiprinātu interesi par Kristapu Porziņģi, grasās ar savu otro izvēli draftēt Džahilu Okaforu. Šobrīd pastāvot 80% iespējamība, ka "Lakers" draftēs Okaforu.

Lielākā daļa NBA apskatnieku prognozē, ka pirmais tiks draftēts Entonijs Taunss, bet otrais būs Okafors. Kā trešais lielākajā daļu prognožu ir D'Andželo Rasels, bet ceturtā vieta lielākoties tiek atvēlēta Kristapam Porziņģim un Emanuelam Mudiejam.

Izmantotie resursi:ZagsBlog.com | Adam Zagoria on hoops,...NBA.comTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties